Zalane mieszkanie? Weź pieniądze na remont!

Wystarczy, że pralka się zepsuła i nieszczęście gotowe – cały dom w wodzie! Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, a właściwie wodą. Należy wcześniej wykupić polisę. Dzięki niej to ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy i remontu. Taką ofertę ubezpieczenia mieszkania lub domu ma firma ubezpieczeniowa LINK4.

Nie ma znaczenia, czy brodzisz w mieszkaniu w wodzie z własnej winy czy sąsiada - to ubezpieczenie obejmuje też zalania, które powstały z cudzej winy. Co ważne, razem z polisą dostaniesz dodatkowo "Assistance domowy", który w razie problemów zapewnia pomoc fachowców, m.in. hydraulika. A jeśli zniszczenia w domu czy mieszkaniu są naprawdę duże i nie można w nim zostać na noc, ubezpieczyciel zapłaci za pobyt w hotelu - twój i rodziny.

- Specjalnie stworzyliśmy tak bogatą ofertę. Zależy nam, by nasi klienci czuli się bezpiecznie we własnych domach, by odnajdywali w nich tylko spokój. Bo od nerwowych sytuacji jesteśmy my. Dlatego na liście ryzykownych zdarzeń, od których domy i mieszkania ubezpiecza LINK4, umieściliśmy - poza zalaniem - jeszcze ponad dwadzieścia innych przypadków losowych, jak uderzenie pioruna, silny wiatr, grad, nawalny deszcz, obsunięcie ziemi, upadek drzewa lub masztu - wylicza Marek Baran z LINK4.

LINK4 oferuje też ubezpieczenie od rabunku i kradzieży z włamaniem. Obejmuje ono nie tylko dom czy mieszkanie, ale także piwnice, schowki, strychy oraz garaże znajdujące się na posesji. Chronimy wszystko, co się w domu lub mieszkaniu znajduje: od biżuterii po meble. Dzięki polisie LINK4 możesz też naprawić to, co w czasie włamania zniszczą złodzieje.

Marek Baran z LINK4:

"Jesteśmy po to, by pomagać".

Chcemy zapewnić naszym klientom spokój w ich własnych domach. Dlatego oferujemy im polisę, dzięki której nie będą już się martwić, że kaloryfer przecieka albo że zalał ich sąsiad. Pomożemy usunąć szkody powstałe w wyniku zalania.

Tekst został dostarczony przez LINK4.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje