Co cię czeka w wakacje?

Galit Haron, przygotowała specjalny horoskop na wakacje. Aby się dowiedzieć czego możesz się spodziewać, na co zwrócić uwagę i co zrobić, by ten czas upłynął pomyślnie - koniecznie przeczytaj poniższy tekst!

Baran (3 kije)

Reklama

Zerwanie z przeszłością wymaga dużej odwagi i wytrwałości. Gdy tajemnice i sekrety wkradają się do związku nic dziwnego, że stanowić mogą dość istotne zagrożenie, ?co do jego dalszej egzystencji. Zbytnie nastawienie na osiąganie swoich własnych korzyści sprawiają, że para jeszcze nie tak dawno uchodząca za wzór stanie przed przyznaniem się do bolesnej prawdy jak bardzo egoistycznie podchodzą do czegoś, co miało im dawać wspólnotę.

Byk (wieża)

I połowa wakacji upłynie Bykowi w nieco innej atmosferze aniżeli poszukiwanie miłości. Trudno czasem komuś pomóc, gdy samemu potrzebuje się pomocy i mając wiele własnych problemów na głowie. Jeśli jesteś w związku niezdrowe emocje mogą wystawić go na próbę, jaką przejdzie tylko takie partnerstwo, które ma mocne podstawy. W innym przypadku raczej należy nastawić się na smutek rozstania.

Bliźnięta (król mieczy)

Jesteś bardzo wymagający i to ciebie należy słuchać, jeśli stworzysz związek. Potrafisz być przy tym wzorowym mężem i bardzo troskliwym ojcem. Dlatego nie powinieneś narzekać na niebezpieczne zawirowania. Jeśli jeszcze przejrzysz talenty i zainteresowania swoich dzieci lub partnerki, będziesz im pomagał i wspierał, aby mogły się rozwijać. Może czasami brakować okazywania czułości, ale nigdy nie powinno zabraknąć głębokiego zrozumienia i chęci dzielenia się kłopotami.

Rak (król pucharów)

Do tej pory raczej krzywdziłeś siebie aniżeli innych. Wobec nich czułeś wyrzuty sumienia i poczucie winy. To siebie samego traktowałeś po macoszemu. Dlatego lista osób, których należy prosić o wybaczenie jest bardzo krótka. Najważniejsze, że jest ona prawdziwa i uczciwie przez ciebie zrobiona. W taki właśnie sposób uprzątnąłeś swoje życie i dajesz sobie dobre rokowania na przyszły związek. Masz szansę spotkać osobę, która będzie jednocześnie przyjacielem, opiekunem i wspaniałym partnerem na trwały i szczęśliwy związek.

Lew (4 kije)

Nie można zmusić innych ludzi, aby postępowali właściwie, bo to ich własny wybór, ale ty możesz zająć się sobą. Czy to właśnie z odpowiedzialnością masz problem i wchodzisz w związki, które z góry skazane są na niepowodzenie? Wypełnianie nałożonych na ciebie zobowiązań oczywiście nie jest łatwe, lecz daje ci poczucie spełnienia i możliwość obejrzenia tego, co się stworzyło. W każdej chwili można zmienić lub zmodyfikować ów twór. Jeśli jednak wdajesz się w zakazane społecznie układy jak możesz oczekiwać znalezienia prawdziwej miłości.

Panna (walet monet)

Dobrze jest mieć marzenia, jeśli na nie poczekasz na pewno same cię znajdą. Masz szansę, aby właśnie te, które dotyczą miłości miały możliwość urzeczywistnienia się. Czeka cię zatem wspaniały okres pełen niespodzianek. Odważ się więc na skorzystanie z wszelkich zaproszeń lub wyjazdów. W takich oto warunkach spotkasz osobę, z którą przeżyjesz piękne chwile i przy której poczujesz się jak królowa. Poddaj się temu i poczekaj na rozwój wypadków, bo osoba ta swoje decyzje podejmuje długo i rozważnie.

Waga (as mieczy)

Jeśli jesteś w związku staraj się nie szukać swojego szczęścia gdzie indziej. Wprawdzie nie znajdujesz zrozumienia u swojego partnera, ale każdy związek w jakimś momencie przeżywa swój kryzys. To czy będzie on dalej trwać zależy od waszego wspólnego zaangażowania. Ty jednak uparcie uważasz, że zasługujesz na większe szczęście, jakie może dać ci ktoś inny niż ten obecny. Poddając się fałszywym mrzonkom zażyjesz chwili szczęścia, ale będzie to tylko chwila, a potem pozostaje wstyd i upokorzenie. Długo będziesz czekać na wybaczenie.

Tekst przygotowała Galit Haron!

Jak znaleźć partnera w wakacje?

Wyślij SMS o treści LATO.(data ur.) na 72020 Np. LATO.12031989 Koszt wysłania SMSa 2 zł netto; 2,44 zł brutto

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje