Reklama

Reklama

Fryzury sylwestrowe i karnawałowe

Nie zdecydowałaś się jeszcze na fryzurę sylwestrową? Sprawdź najmodniejsze uczesania dla twojej długości i rodzaju włosów oraz wybierz styl odpowiedni dla ciebie.

W tym karnawale królować będą fryzury asymetryczne, popularne będą również koki oraz fantazyjne warkocze. Atmosferze szalonej zabawy odpowiadać będą zdecydowane kolory i awangardowe formy, ale znajdzie się też miejsce dla stonowanej elegancji.

Reklama

Dla włosów krótkich

Krótkie wyraziste fryzurki są zazwyczaj wizytówką kobiet o silnej osobowości. W tym sezonie najgorętszy trend to wyraźnie zaznaczone grzywki: asymetryczne lub przedłużone. Można pozwolić sobie na awangardowe odważne cięcia.

Klasycznie

Panie ceniące klasyczną elegancję mogą zdecydować się na upięcia w stylu retro. Taka stylizacja harmonizuje z naturalną barwą włosów i dopracowanym makijażem. Idealnie podkreśla subtelną urodę i pomaga wyeksponować biżuterię.

Dla włosów średniej długości

Bob to fryzura, która nie tylko nigdy nie wychodzi z mody, ale pozwala na różne stylizacje. Od asymetrycznych upięć, po pełne swobody i dziewczęcego uroku warianty.

Upięcia, ozdoby, koki

Misterne upięcia, koki oraz warkocze powinny być fantazyjne i asymetryczne. Luźne warkocze mogą być zwieńczeniem burzy loków lub wprowadzającym nieco swobody elementem fryzury. Warkocze francuskie nie zajmują już centralnego położenia, ale wiją się wokół głowy w sposób dowolny a zarazem finezyjny. W modzie są duże i mocno połyskujące ozdoby.

Asymetrycznie

Asymetria to niemalże hasło tegorocznego karnawału, ale dla posiadaczek włosów długich to także gotowa propozycja: luźne loki mocno zaczesane na jedną stronę dodają seksapilu i pasują do niemal każdej urody.

Zdecydowany kolor

Aby fryzura była efektowna czasem wystarczy zmienić kolor na zdecydowany i intensywny. Okres karnawału to czas, kiedy możemy sobie pozwolić na takie szaleństwo. kto ma wątpliwości może użyć mniej trwałych szamponów koloryzujących lub... założyć perukę.
IG

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje