Reklama

Reklama

Jak przedłużyć włosy?

Choć przedłużanie włosów od dawna nie jest już zabiegiem wykonywanym tylko na potrzeby teatralnych czy filmowych stylizacji, to jednak nie każda z nas zdaje sobie sprawę, jak szybko i skutecznie można odmienić swój wygląd.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon to jeden z najbardziej skutecznych i trwałych zabiegów. Metoda polega na łączeniu dodatkowych włosów za pomocą specjalnego wosku. Hipo-alergiczna formuła wosku oparta na związkach polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą wytrzymałość przedłużonych włosów i łatwą ich pielęgnację. Do przedłużania wykorzystywane są najwyższej jakości naturalne włosy dostępne w kilku rodzajach i kolorach. W ciągu zaledwie dwóch godzin możemy mieć fantastyczne włosy, o których zawsze marzyłyśmy, ale brakowało nam cierpliwości do zapuszczania. Przedłużone włosy mają od razu długość jaką chcemy, są gęściejsze i bardziej podatne na układanie.

Reklama

A może treski?

Osoby, które chciałyby zmienić wizerunek na konkretną okazję albo boją się trwałego przedłużania włosów, mogą zrobić to dzięki metodzie Racoon Clix czyli treskom wykonanym z włosów naturalnych lub syntetycznych, które można doczepiać samodzielnie w domu. Zamontowane na małych grzebyczkach pasma dają efekt przedłużonych włosów oraz pozwalają na tworzenie wszelkiego rodzaju fryzur zarówno codziennych jak i tych na specjalne okazje. Ta metoda to szybki sposób na przedłużenie, zagęszczenie włosów i całkowitą zmianę wizerunku niemal na zawołanie. Oprócz naturalnych odcieni, włosy występują również w kolorach pozwalających na szalone stylizacje. Jedyne ograniczenie to twoja wyobraźnia.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy