Reklama

Reklama

Najlepiej ubrani wg "Vanity Fair"

Po raz 70. ogłoszono listę najlepiej ubranych sław przez magazyn "Vanity Fair".

Kategorię "najlepiej ubrane pierwsze damy" otwiera Michelle Obama, która gości na niej już od trzech lat. Doceniono ją przede wszystkim za strój, który wybrała na spotkania z papieżem Benedyktem XVI. Miała wówczas na sobie czarną bluzkę Moschino przepasaną paskiem Azzedine Alaia, czarną spódnicę i welon.

Druga "najlepiej ubrana pierwsza dama" to Carla Bruni, która została doceniona za granatową suknię Yves Saint Laurenta, w której wystąpiła na charytatywnej gali na rzecz walki z AIDS.

Dzięki przepięknej jedwabnej sukience w malinowym kolorze, projektu hiszpańskiego projektanta Felipe Vareli dostrzeżono księżnę Asturii, Letizię, która pojawiła się w kategorii "najlepiej ubranych kobiet".

Debiutantką na liście jest aktorka Anne Hathaway - doceniono ją m.in. za wybór srebrno-beżowej sukni Giorgio Armani Prive na galę Academy Awards w Los Angeles. W tej samej kategorii znalazła się również po raz pierwszy aktorka Penelope Cruz.

Reklama

W kategorii "najlepiej ubrani mężczyźni" znaleźli się m.in. aktor Daniel Craig (doceniony został m.in. za trzyczęściowy garnitur projektu Toma Forda), korespondent NBC Tiki Barber, finansista Arpada Bussona (prywatnie narzeczony aktorki Umy Thurman). Po raz pierwszy na liście pojawił się prezydent USA, Barack Obama.

Ogromnym zaskoczeniem jest fakt, że na liście nie ma Angeliny Jolie, która zarówno w roku 2007 i 2008 figurowała razem z Bradem Pittem w kategorii "najlepiej ubrana para". W tym roku Brad Pitt pojawił się samotnie w kategorii "najlepiej ubrany mężczyzna".

Na liście w kategorii "osób związanych z modą" znaleźli się m.in. David Lauren (wiceprezes firmy Polo Ralph Lauren), Candy Pratts Price (dyrektor do spraw mody style.com) oraz Rachel Roy (nowojorska projektantka mody).

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje