Reklama

Reklama

Najseksowniejsze kobiety z nadwagą

Są pełne seksapilu i radości życia. Doskonale radzą sobie w show-biznesie i odnoszą sukcesy. Udowodniły, że pełne kształty mogą być atutem, a nie wadą.

Nie tylko szczupłe kobiety są atrakcyjne, a zarówno na scenie jak i na dużym ekranie można odnieść sukces, nawet jeżeli nie nosi się "rozmiaru 0". Chociaż lansowany w mediach kult szczupłej sylwetki nie pomaga paniom o krąglejszych kształtach w zaakceptowaniu siebie, pełna figura to nie powód, by zamykać się w czterech ścianach i pogrążać w czarnych myślach. Panie, które pokochały swoją figurę i z wdziękiem ją prezentują, są na to żywym dowodem.

Queen Latifah

Naprawdę nazywa się Dana Owens, jest raperką i aktorką, prowadziła też show telewizyjny. Nigdy nie była naprawdę szczupła, ale dodatkowe kilogramy nosi z takim wdziękiem i elegancją, że stają się one jej atutem a nie wadą. Nie ma figury modelki, ale jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w show biznesie. Jak to robi? Nie stara się zamaskować krągłości workowatymi wdziankami, ale umiejętnie je podkreśla i eksponuje. Queen Latifah uważa, że to, czy ktoś wygląda dobrze czy nie, zupełnie nie zależy od rozmiaru. Kiedy podczas produkcji filmu "Living Single" zalecono jej, aby schudła, zdecydowanie odmówiła. Jak twierdzi, może się odchudzać dla siebie, dla swojego zdrowia, ale nigdy nie dla tego, że ktoś tego od niej wymaga. Podobną postawę doradza innym kobietom: "Jeżeli facet mówi ci, że jesteś za gruba, rzuć go". Bo przecież miarą człowieka nie jest jego obwód w talii...
Zobacz, jak ubiera się Queen Latifah!

Mia Tyler

Trzydziestodwuletnia Mia Abagale Tallarico to żywy dowód na to, że pełna figura nie przeszkadza w zrobieniu kariery. Mia jest modelką, projektantką i aktorką. Jej zdjęcia ukazywały się w takich magazynach jak: Vogue, Seventeen, Teen, Teen People, Mode, Us, Jump, YM, Moxie Girl.
Ta odnosząca sukcesy modelka size-plus nie zawsze akceptowała swoje ciało. Zanim sama zrozumiała, że jest piękna, przeżyła depresję, problemy z narkotykami, chciała nawet odebrać sobie życie.
Teraz radzi innym dziewczynom: "Bądź pewna siebie, po prostu dlatego, że jest to twoje ciało, dobrze się z nim czujesz i masz prawo taka być".
Zobacz zdjęcia Mii Tyler w galerii!

Jordin Sparks

Najmłodsza zwyciężczyni amerykańskiego Idola wywołała spore zamieszanie nie tylko swoim śpiewem, ale też figurą. "Jest gruba" - stwierdziła dietetyczka MeMe Roth. Specjalistka od żywienia naraziła się przy tym nie tylko na krytykę ze strony wielbicieli Jordin, ale doszło nawet do tego, że grożono jej śmiercią.
Tymczasem sama Jordin z rozbrajającą szczerością przyznaje: "Uwielbiam steki! Uwielbiam makarony! Kocham lody!". Aby utrzymać wagę piosenkarka zamierza sporo ćwiczyć, na to żeby stosować dietę za bardzo lubi jedzenie.
W 2006 roku Jordin wygrała konkurs Torrid's Next Plus Size Model, co pomogło jej zaakceptować siebie.
Zobacz zdjęcia Jordin w galerii!

Kelly Clarkson

Jej kariera również zaczęła się od Idola. Kelly śpiewa, pisze teksty, próbuje też aktorstwa. Jak sama mówi ćwiczy, kiedy ma na to ochotę, a po męczącym dniu nastrój poprawiają jej ciasteczka, więc nic dziwnego, że przybiera na wadze. Do dodatkowych kilogramów, piosenkarka, która kiedyś cierpiała na zaburzenia związane z jedzeniem, podchodzi z humorem. Dziennikarzowi, który uznał za taktowne stawianie pytań dotyczących zbędnego tłuszczyku, wykrzyczała w nos: "Nie jestem gruba! Jestem po prostu trochę za niska do mojej wagi". Dodała też, że nie ma zamiaru przechodzić na dietę - wypróbowała już wszystkie i żadna nie skutkuje. "To nie problem. Po prostu będę się ubierała na czarno" - stwierdziła. Na szczęście groźby nie spełniła i nadal możemy ją podziwiać w barwnych sukienkach.
Zobacz zdjęcia Kelly w galerii!

Raven Symone

Raven Symone w programach telewizyjnych zaczęła występować już jako czterolatka. Zawsze miała pełną figurę, ale zdarzały jej okresy, w których przybierała na wadze naprawdę mocno. Zarówno dodatkowe kilogramy, jak i ich utrata (w zeszłym roku Raven zrzuciła 15 kg) były szeroko komentowane w mediach, co dla artystki, która jak sama mówi "tyje pod wpływem stresu", nie było łatwą sytuacją. Ale Raven udało się wypracować pozytywne nastawienie i zaakceptować siebie: "Jestem zdrowa, ćwiczę, wierzę w siebie i myślę, że jestem piękna" - powiedziała.
Zobacz zdjęcia Raven w galerii!

Sara Ramirez

Jako nastolatka, ta pochodząca z Meksyku aktorka, miała problemy z zaakceptowaniem swojej figury. Sytuacja jeszcze się pogorszyła, kiedy Sara trafiła do szkoły aktorskiej - znalazła się w środowisku, gdzie wizerunek należał do kwestii pierwszoplanowych, a większość koleżanek cierpiała na zaburzenia związane z jedzeniem. Podczas przesłuchań do musicalu The Capema usłyszała, że Nowy Jork, w przeciwieństwie do Hollywood, jest skłonny wybaczyć kilka dodatkowych kilogramów. Czy rzeczywiście pełna figura jest przestępstwem wymagającym wybaczenia? Sara przez wiele lat borykała się z tym problemem: stosowała niezdrowe odchudzające tabletki, traciła i przybierała na wadze. Kiedy zrozumiała, że jest uzależniona od pigułek odchudzających, postanowiła zmienić swoje podejście i zadbać o siebie. Pewności dodał jej także sukces musicalu Spamalot. Nadal miewa chwile załamania, ale uczy się kochać własne ciało.
Zobacz więcej zdjęć Sary w galerii! IG

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje