Reklama

Reklama

Niegrzeczny chłopczyk

Nastoletnia publiczność uwielbia jego urodę, gorzej z krytykami, którzy już trzy razy mianowali role Ashtona Kutchera do Złotej Maliny.

Nastoletnia publiczność uwielbia jego urodę, gorzej z krytykami, którzy już trzy razy mianowali  role Ashtona Kutchera  do Złotej Maliny.

Niech was nie zwiedzie jego niewinna uroda. Jako nastolatek Ashton był zamieszany we włamanie, a w czasie studiów został wyrzucony z zajmowanego mieszkania za "dzikie" i "głośne" zachowanie. W tym burzliwym okresie często budził się nie pamiętając, co robił poprzedniej nocy. Jak sam twierdzi - dziwi się, że przeżył.

Duży wpływ na niego wywarła niełatwa sytuacja rodzinna: ciężka choroba brata bliźniaka, rozwód rodziców. Związany z tym stres doprowadził młodziutkiego Ashtona do próby samobójczej.

Studiował inżynierię biochemiczną, ale studiów nie skończył. Od wygranego konkursu "Fresh Faces of Iowa" rozpoczęła się jego kariera modela. Zachęcony sukcesami na wybiegach postanowił spróbować swoich sił na ekranie. Wystąpił w wielu filmach i serialach szybko zyskując status idola nastolatków. Z uznaniem krytyków nie poszło tak łatwo - trzy razy był nominowany do Złotej Maliny jako najgorszy aktor.

Reklama

Jego żoną jest o 16 lat starsza od Ashtona Demi Moore. Oboje są wyznawcami kabały.

IG

A co wy myślicie o Ashtonie?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy