Reklama

Poruszający film z Buczy. Właściciel odnalazł psa po koszmarze, jaki przeżyli

W mediach wciąż pojawiają się dramatyczne, pełne przemocy i bólu zdjęcia oraz nagrania z ukraińskiej Buczy, gdzie Rosjanie bestialsko wymordowali ludność cywilną. Są jednak momenty, które wzruszają i dają nadzieję na lepsze jutro. Tak było w przypadku nagrania, na którym pokazany jest moment odnalezienia przez mieszkańca Buczy jego ukochanego psa.

Krwawe obrazy z Buczy. Wśród nich jedno nagranie przywracające nadzieję

Bucza - nazwę tego miasta zna już chyba każdy Europejczyk. To ukraińskie miasto, leżące niedaleko Kijowa stało się jednym z symboli okrutnej wojny, jaką toczą Rosjanie w Ukrainie. 

Obrazy zmaltretowanych ciał cywilów, krew na ulicach, zbombardowane domy - to widzą teraz miliony osób, gdy patrzą na zdjęcia z Buczy. Brakuje słów, by opisać poziom bestialstwa i by oddać cześć tym, którzy zostali zamordowani przez Rosjan. 

Są jednak rzadkie momenty szczęścia, nawet w takim piekle na ziemi, jakim stała się niczemu niewinna Bucza. Jedno nagranie właśnie z tego miasta sprawia, że choć na krótką chwilę powraca wiara w dobro i nadzieja na to, by ten krwawy konflikt zakończył się  jak najszybciej. 

Reklama

Niestety w trakcie wojny ofiarami są nie tylko ludzie, ale także i zwierzęta. Do tej pory kochane przez właścicieli, poginęły razem z nimi lub straciły swoich ludzi w wojennej zawierusze. 

Nagranie, które pojawiło się w internecie, pokazuje moment odnalezienia przez właściciela swojego ukochanego psa. W filmie widzimy, jak pies w typie husky najpierw niepewnie truchta, a następnie zaczyna biec... bo rozpoznał swojego właściciela. 

Oboje padają sobie w ramiona, a pies zaczyna specyficznie zawodzić, jak mają to w zwyczaju psy rasy husky. Trudno powstrzymać łzy wzruszenia, patrząc na to szczęśliwe zakończenie rozłąki, która trwała w tym przypadku ponoć kilka tygodni. 

Jak podaje "Polska Times" mężczyzna miał także drugiego psa, owczarka niemieckiego, ale nie wiadomo, co się z nim stało. Do tej pory odnalazł się tylko jeden z nich. 

***

Zobacz również: 

Decyzja Białego Domu. Uderzą w córki Putina

Taborem przez Europę. Oni wybrali wolność

Prawie dwie trzecie Polaków uważa, że za pomoc uchodźcom powinna zapłacić Unia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PSY (Park Jae-Sang) | Bucza | wojna w Ukrainie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy