Reklama

Reklama

Samodzielnie skomponowane soki zawsze pod ręką

Zapomnij o gotowych sokach i zacznij przygotowywać je samodzielnie. Burak i ananas, jabłko i szpinak, melon i marchew - użyj wybrani i łącz ulubione warzywa i owoce. Wyciskaj z nich zdrowe i świeże soki, których smak może Cię nie raz zaskoczyć! Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Philips Viva codziennie w łatwy sposób przygotujesz inny smaczny sok.

Dietetycy zalecają, by każdego dnia jeść 5 porcji warzyw i owoców. Aby urozmaicić posiłki, warto zastępować świeże produkty sokami. Jeśli masz dosyć kupowania gotowych soków ze sklepu i masz ochotę na eksperymentowanie z nowymi smakami, wypróbuj wyciskarkę Philips Viva Collection. Dzięki niej domowe i zdrowe soki z przeróżnych składników przygotujesz z łatwością i przekonasz się, że sok ze szpinakiem czy burakiem może być pyszny! W dodatku wyciskarka Philips Viva pozwala wycisnąć aż do 80% użytych warzyw i owoców, więc masz pewność, że witaminy i minerały w nich zawarte rzeczywiście trafią do Twojej szklanki. W soku nie zabraknie też błonnika regulującego pracę jelit i hamującego nadmierny apetyt, co jest szczególnie ważne dla osób dbających o linię. 

Reklama

Eksperymentuj ze smakami

Wyciskarka wolnoobrotowa Philips Viva pozwala na wyciśnięcie soku zarówno z twardych, jak i miękkich składników, np. warzyw liściastych, pomidora czy granatu. Oznacza to mnóstwo możliwości łączenia smaków, aby każdego dnia przygotować inny świeży i smaczny sok. Pamiętaj, że dzięki dodatkowi owoców soki warzywne mogą się okazać na prawdę pyszne! Odkryj np. połączenie buraka i ananasa, jabłka i szpinaku lub melona i marchewki. Z pewnością zaskoczone będzie też Twoje dziecko! 

Łatwe wyciskanie i szybkie mycie

Wyciskanie soków nie musi być uciążliwe i zabierać wiele czasu. Wystarczy wybrać dowolne produkty, umyć je pod bieżącą wodą i włożyć do podajnika urządzenia. Owoców i warzyw nie trzeba obierać ze skórki i wykrawać z nich gniazd nasiennych, a krojenie na mniejsze kawałki jest niezbędne jedynie w przypadku naprawdę dużych produktów. Wyciskarka Viva Collection posiada szeroki otwór XL na produkty - 70 mm, w którym zmieści się nawet całe jabłko! 
Problemem nie jest też mycie urządzenia po wyciskaniu soku. Dzięki funkcji QuickClean i możliwości szybkiego rozłożenia oraz wyjęcia wszystkich części, całe urządzenie umyjesz w 90 sekund! Odłączane elementy można również bezpiecznie umyć w zmywarce, co jeszcze bardziej ułatwia czyszczenie po codziennym używaniu. Dodatkowym udogodnieniem jest prosta w użyciu funkcja blokady kapania, która za naciśnięciem jednego przycisku zabezpieczy blat przed zachlapaniem. 

Zawsze pod ręką

Wyciskarka Philips Viva ma nowoczesny, smutny kształt. Po włożeniu pojemnika na miąższ do większego pojemnika na sok nie zajmuje też dużo miejsca i ma wbudowany schowek na przewód. Pozwala to pozostawić wyciskarkę na kuchennym blacie i mieć ją zawsze pod ręką, by codziennie cieszyć się porcją cennych witamin i minerałów w innym soku.
Rekomendowane ceny wyciskarek Philips Viva Collection wynoszą:

  • HR1887/80 - 769 pln
  • HR1888/80 - 769 pln
  • HR1888/70 - 809 pln
  • HR1889/70 - 809 pln 

materiały promocyjne