Rolnicy.Podlasie: Wiosenne porządki na Podlasiu

Paulina i Andrzej jadą do sklepu ogrodniczego po sadzonki. W Plutyczach praca wre – mąż rolniczki wraz z pomocnikami maluje bramę i ogrodzenie. W podziękowaniu za wsparcie Jastrząb otrzymuje prezent – sadzonkę róży. Co jeszcze słychać u gospodarzy na Podlasiu? Tego dowiesz się, oglądając najnowszy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę, o godz. 20 w FOKUS. TV.

Na Podlasiu rolnicy szykują się do wiosny
Na Podlasiu rolnicy szykują się do wiosnymateriały prasowe

W Pokaniewie Tomek i Monika wykopują krzewy z maliniaku, w którym rosną wysokiej jakości owoce. Rolniczka wysyła sadzonki przyjaciołom i członkom rodziny. Tomek i Wiesiek przeprowadzają w polu wzruszanie głębokich warstw gleby.

W Ciemnoszyjach Justyna spodziewa się transportu budek dla cielaków. To droga inwestycja, ale Łukasz utrzymuje, że konieczna. Gospodarz kupuje również samobieżny pojazd rozwożący mleko dla młodych zwierząt.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}