Reklama

Reklama

Znana piosenkarka odeszła z showbiznesu. Teraz uczy obfitości

Gościnią najnowszego odcinka podkastu dziennikarki Polsat News - Katarzyny Zdanowicz - jest Riya Sokół - międzynarodowa artystka, mówczyni i autorka viralów. W videokaście "Zdanowicz pomiędzy wersami" opowiedziała m.in. o swoich doświadczeniach z pandemią COVID-19, depresji, oraz działalności mentorskiej i coachingowej. Cały odcinek obejrzysz poniżej.

Riya Sokół zadebiutowała jako piosenkarka w marcu 2012 roku, kiedy wydała singiel zatytułowany "Woman's work", gdzie w teledysku gościnnie wystąpiła Weronika Rosati. W 2019 za singiel "Awaken as love" otrzymała nagrodę Global Music Awards. Od 2016 roku, po przebytej chorobie, zaczęła śpiewać mantry oraz uczyć technik relaksacyjnych i medytacji. W 2020 roku głośno było o jej wierszu-wideo pt. "Thank you, Coronavirus".

"Zawsze wiedziałam, że mam gigantyczny wpływ na ludzi". Riya Sokół w "Zdanowicz pomiędzy wersami"

Riya Sokół wyznała Katarzynie Zdanowicz, że jednym z powodów zmiany ścieżki jej kariery było to, iż od zawsze czuła, że jest w stanie wpłynąć na ludzi. Chcąc wykorzystać tę umiejętność w najlepszy możliwy sposób, postanowiła się przeszkolić.

Reklama

Zobacz również: Michał Szczygieł o nowym singlu "Nowe sytuacje" u Katarzyny Zdanowicz

Czym jest tantra? Riya Sokół u Katarzyny Zdanowicz

Ostatnio coraz większą popularność zyskują różne aktywności, które mają za zadanie skontaktować nas z wymiarem duchowym. Jedną z nich jest tantra, w której specjalizuje się Riya Sokół. Co to takiego?

Jak przyznaje Riya Sokół, część osób, które do niej przychodzą, chce ulepszyć swoje życie seksualne. Kolejni chcą po prostu dowiedzieć się, czym jest ta praktyka.

Zobacz również: "Mama na obrotach" w podcaście Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz pomiędzy wersami"

Kursy coachingowe za kilkanaście tysięcy zł. Kto je kupuje? "Zdanowicz pomiędzy wersami"

Coaching i jego elementy są obecnie niezwykle popularne i zyskują wielu fanów na całym świecie. Niektórzy są więc w stanie zapłacić wiele za sesję, czy kurs coachingowy. Co powoduje, że decydują się wydatki, które innym mogą wydawać się bezsensowne? Riya Sokół tłumaczy:

Cały odcinek:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy