Reklama

Żyj świadomie

Światowy Dzień Ziemi Codziennie #jestem_eko z Lovem

Dbaj o Ziemię nie tylko od święta. Każdego dnia możesz celebrować dobre dla ciebie i dla środowiska rytuały. Dzięki prostym krokom zrobisz prezent Planecie, a dodatkowo zamienisz puste opakowania w przyjemną nagrodę dla siebie samej. To najlepszy sposób na bycie eko.

Dlaczego szkło biofoniczne? 

Biofoniczne fioletowe szkło jest ekologiczne i w 100% nadaje się do recyklingu i wielokrotnego użytku. Jest jedynym znanym szkłem, które zapewnia formułom ochronę i gwarantuje, że zapach, kolor, bioenergia i inne właściwości produktów pozostaną zachowane.

Biofotoniczne szkło to najlepsza ochrona cennej zawartości kosmetyków. Każdy słoiczek jest wypełniony po brzegi wszystkim, co w przyrodzie najlepsze. Autorskie receptury to prawdziwa esencja natury, bo zawierają 99-100% naturalnych, botanicznych składników. Zamknięte w charakterystycznych fioletowych buteleczkach i słoikach ze szkła biofonicznego oddają skórze całą swoją moc. Dzięki temu LOVEM dba nie tylko o twoją skórę, ale także o środowisko naturalne.

Reklama

Posegreguj lub zwróć

Puste słoiczki i butelki ze szkła biofonicznego po kosmetykach LOVEM możesz posegregować, wrzucając je do pojemnika na szkło (zanim to zrobisz, usuń takie części jak pompki i nakrętki, które powinny trafić do pojemnika na plastik oraz etykiety i zawieszki , dla których miejsce jest w pojemniku na papier ). Możesz je również zwrócić, odsyłając bezpośrednio do LOVEM. W zamian otrzymasz voucher, który możesz wykorzystać na kolejne zakupy w sklepie internetowym marki. Zgromadzone szklane opakowania zostaną przekazane do dalszego przetworzenia przez wyspecjalizowaną do tego firmę.

Jak to działa?

Aby odesłać opakowania po produktach LOVEM , wystarczy że jesteś zarejestrowaną klientką sklepu lovem.eu i wyślesz maila na adres sklepu z powiadomieniem o chęci zwrotu opakowań. W odpowiedzi otrzymasz list przewozowy do paczkomatu, a koszty przesyłki pokryje LOVEM. Następnie wyślesz spakowane w dowolny karton puste słoiki i butelki. Nie musisz ich nawet myć. Za każde 10 opakowań  po produktach LOVEM otrzymasz voucher o wartości 200 zł na kolejne zakupy.

To najprostszy sposób na prawdziwą pielęgnację "zero waste" i codzienną troskę  o Planetę


 

 

 

INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama