Reklama

Reklama

​Kwarantanna domowa: Totalizator Sportowy poleca na nudę

Marka LOTTO startuje z ogólnopolskim projektem #MilionySposobówNaNudę. Celem akcji jest zachęcenie do pożytecznego spędzania czasu przez osoby, które pozostają w domu w związku z epidemią koronawirusa.

Właściciel marki LOTTO, Totalizator Sportowy przedstawia konkretne pomysły na spędzanie czasu w domu podczas społecznej kwarantanny. Propozycje zabicia nudy można znaleźć na stronie www.milionysposobownanude.pl. Pomysłów jest wiele i każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Dorośli odszukają listę rzeczy, które należy zrobić będąc w domu, a na które zawsze brakowało czasu, porady jak zorganizować sobie pracę zdalną czy ciekawe przepisy kulinarne.

Reklama

Z myślą o dzieciach przygotowano gotowe do wydruku wzory kolorowanek i zabawy łatwe do przeprowadzenia w domu.

Dla tych, którzy potrzebują relaksu, są filmiki z lekcjami origami, japońskiej sztuki składania papieru.

W akcję włączyli się influencerzy m.in. Plate of Joy, Magic of Y, Wysocka, Origami po polsku, Boardgamegirl, Mamy Gadżety, którzy także proponują sposoby na nudę, począwszy od magii aż po wspólne gotowanie i aktywność fizyczną w domu.

Projekt ma charakter ogólnopolski. Totalizator Sportowy zachęca swoich graczy i wszystkich znudzonych do włączenia się do akcji. Przewidziane są również konkursy i niespodzianki.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje