Reklama

Reklama

Razem dla zwierząt

Burek sam nie poprosi o pomoc!

Zima to najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. I psy i koty potrzebują więcej karmy, a dotychczasowe wsparcie darczyńców nie pozwala na pokrycie wszystkich potrzeb.

Razem możemy to zmienić - weź udział w trzeciej edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup karmy. Akcję organizuje portal Interia oraz Fundacja Psi Los, a wspiera - jak co roku - Paweł Małaszyński. Posłuchaj jego apelu:

Jak możesz pomóc?

Reklama

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wybranych przez nas schroniskach i przytuliskach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę.

W tytule wpłaty określ wybrane schronisko czy przytulisko, które chcesz wesprzeć!

Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną miskę karmy!

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Nr rachunku bankowego: 14 2490 0005 0000 4500 5927 8863
Przelewu możesz dokonać także tutaj, jak również tu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
www.burek.psilos.org

Akcja trwa od 20 listopada do 20 grudnia 2015 roku. W tym roku zbieramy na schroniska dla bezdomnych zwierząt z Tychów, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Bytomia, Augustowa, Białogardu, Hajnówki i Obornik Wielkopolskich a także na przytulisko z Harbutowic i Łętkowic. 

W ramach akcji przygotowaliśmy tez super konkurs dla miłośników zwierząt. Chcesz wygrać fajne nagrody? Tutaj sprawdź szczegóły!

Magdalena Tyrała
INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Małaszyński | bezdomni