Reklama

Reklama

Wkładasz kołdrę między nogi? Sprawdź, co to o tobie mówi

Czasem codzienne nawyki mówią wiele o tym, jakimi jesteśmy osobami. Choć to tylko domniemania, niekiedy wierzymy w przepowiednie związane z kolorem oczu, wnioski wynikające ze sposobu ubierania czy w to, że kolor oczu potrafi zdradzić styl życia, jaki będziemy wiedli. A co oznacza nawyk wkładania kołdry między nogi?

Zdarza się, że nawyki dużo mówią o cechach naszego charakteru. Jednak co z nawykami zupełnie nieświadomymi, które przydarzają nam się w trakcie snu? Przyjrzyjmy się temu, co może oznaczać wkładanie kołdry między nogi podczas snu.

Czytaj też: Jak spać, żeby się wyspać?

Spanie z kołdrą wciśniętą między kolana

Okazuje się, że nawet tak niewinny nawyk, jakim jest wciskanie kołdry między kolana w trakcie snu, może wiele zdradzić na temat naszego charakteru. Zdaniem psychologów, kobieta, która śpi na boku i ma kołdrę wciśniętą pomiędzy kolana, jest na co dzień ostrą, twardo stąpającą po ziemi osobą. Cechuje się pewnością siebie, zdolnościami przywódczymi, a w skrajnych przypadkach nawet despotycznością. Skrywa przed ludźmi głębsze emocje, nie daje sobie wejść na głowie, a do życia podchodzi rozważnie i realistycznie. Dla współpracowników jest wymagająca, przy przyjaciołach nie pozwala sobie na chwile słabości. Jednak to tylko zewnętrzna skorupa.

Reklama

Zobacz: Wpływ snu na organizm. Czym może grozić zbyt długie spanie?

Delikatna w środku

Gdy jednak takie osoby w końcu "pękną", swoje uczucia są w stanie okazywać jedynie najbliższej osobie. W momencie kryzysu może otworzyć się w stosunku do tej bliskiej osoby, a jednocześnie jeszcze bardziej zamknąć się na innych ludzi dookoła. Wówczas naturalnym odruchem jest zwijanie się w kłębek przed resztą świata i potrzeba schwytania czegoś, do czego można się przytulić - stąd właśnie ten podświadomy nawyk sięgania po poduszkę w trakcie snu. Odruch wciskania kołdry między kolana podczas snu może być zatem oznaką takiego nieoczywistego charakteru.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: spanie z kołdrą między nogami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy