Reklama

Reklama

Odkurzacz dla właścicieli zwierząt

Ułatw sobie dbanie o porządek w domu, w którym mieszka czworonóg. Pogromcami sierści, brudu czy kurzu są odkurzacze z odpowiednimi akcesoriami m.in.: bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mycia czy odkurzacz tradycyjny z turboszczotką. Znajdź swój sposób i ciesz się czystym mieszkaniem, nawet jeśli masz psa lub kota.

Wszyscy lubimy mieć porządek w domu, ale właściciele psów i kotów muszą się jeszcze bardziej napracować, by zadbać o czyste podłogi i meble. Jakie sprzęty najlepiej sobie poradzą z usuwaniem sierści, kurzu i śladami łapek? Odpowiedź jest prosta - te z odpowiednimi akcesoriami.

Odkurzacz pionowy

Reklama

Jeśli lubisz nowoczesne i wygodne rozwiązania, zdecyduj się na bezprzewodowy odkurzacz pionowy. Philips SpeedPro Max Aqua pomoże Ci utrzymać dom w nienagannej czystości , a jednocześnie zaoszczędzić czas na  rzeczy, które sprawiają Ci większą radość niż sprzątanie. Wszystko dlatego, że to urządzenie 3w1: odkurza, myje za jednym pociągnięciem i posiada wyjmowany odkurzacz ręczny. Dzięki nasadce z podświetleniem LED dostrzeżesz nawet mało widoczny kurz czy sierść we wszystkich zakamarkach, pod stołem czy przy legowisku. Akumulator 25,2V litowo-jonowy gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 75 minut, a cyfrowy wskaźnik poziomu naładowania sygnalizuje konieczność ładowania akumulatora. Dodatkowo, trzystopniowy system filtracji zatrzymuje drobny pył, bakterie i alergeny, aby uwalniać czystsze powietrze. Ponadto jeśli chcesz wytrzeć na moko podłogi twarde, np. ślady psich łapek po spacerze, wystarczy podpiąć nasadkę z systemem myjącym i włączyć odkurzacz - kilka ruchów i gotowe! Do mycia wystarczy użyć wody z kranu lub dodać trochę przezroczystego detergentu.   Ponadto system do odkurzania i mycia Philips SpeedPro Max Aqua ze specjalnym pedałem AquaBoost pozwala kontrolować uwalnianie wody, aby zachować optymalną wilgotność podczas sprzątania na wszystkich twardych podłogach.

Odkurzacz bezprzewodowy ma również funkcję wyjmowanego odkurzacza ręcznego, który z łatwością odkurzy okruchy ze stołu czy z kanapy. Co więcej bez problemu poradzi sobie z sierścią lub włosami na miękkich powierzchniach, dzięki dołączonej mini elektroszczotce. Philips SpeedPro Max Aqua jest łatwy w obsłudze, wygodny, bo bezprzewodowy i jest zawsze pod ręką.

Odkurzacz tradycyjny

Decydując się na odkurzacz tradycyjny workowy lub bezworkowy, zwróć uwagę na zastosowany w nim filtr oraz dodatkowe akcesoria. Filtr antyalergiczny zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu, co zapewnia ochronę przed kurzem oraz czyste i zdrowe powietrze. Z kolei z pomocą w odkurzaniu zwierzęcej sierści i włosów będzie Turboszczotka, zastosowana np. w modelu workowym FC8785 czy bezworkowym FC9929. Turboszczotka dociera do najgłębszych zakamarków dywanu, szybko i skutecznie usuwając z nich włosy i kłaczki kurzu. Obrotowa szczotka znajdująca się wewnątrz w aktywny sposób usuwa drobiny kurzu i sierść, dzięki czemu podłogi są czystsze, a czyszczenie dywanów wydajniejsze. Jest ona wyposażona w kółka, które zapobiegają powstaniu uszkodzeń w przypadku użycia jej na twardej podłodze.

Rekomendowane ceny wymienionych modeli odkurzaczy wynoszą:

SpeedProMax Aqua 3w1 FC6904/01 - 2 459,00 pln

SpeedProMax Aqua 3w1 FC6902/01 - 2 149,00 pln

SpeedProMax 2w1 FC6823/01 - 2 019,00 pln

Odkurzacz workowy Performer Silent FC8785/09 - 1 079,00 pln

Odkurzacz bezworkowy PowerPro Ultimate FC9929/09 - 1699,00 pln

materiały promocyjne

Reklama