Reklama

Reklama

Gdy Twoje jelita potrzebują pomocy

Sięgnij po Colon C - suplement diety w proszku rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Dietetyki w dietoterapii zaparć.

Colon C zawiera naturalne składniki, które oczyszczają jelita i regulują rytm wypróżnień(1), oraz uzupełniają mikroflorę jelit(2).

Reklama

Colon to rodzina suplementów diety, które w skuteczny i bezpieczny sposób ułatwiają wypróżnianie i wspierają zdrowie jelit(1). Produkty Colon zawierają wysokiej jakości błonnik pochodzący z łupiny nasiennej babki jajowatej i inuliny z cykorii oraz składniki, które m.in. wspierają utratę wagi(3). Można je stosować bez ograniczeń czasowych, ani bez ryzyka rozleniwienia jelit. Co istotne, jest to suplement diety bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią (Colon C).

Poznaj gamę produktów marki COLON:

COLON C - Zdrowie jelit

Skład:

Łupina nasienna babki jajowatej - jest źródłem błonnika pokarmowego - włókna roślinnego, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym dzięki czemu przyspiesza przesuwanie się mas zawartych w jelitach. Korzystnie wpływa na pracę jelit i ułatwia wypróżnianie, dodatkowo pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi.

Inulina z cykorii - źródło błonnika rozpuszczalnego.

Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis - to podwójnie powlekane bakterie kwasu mlekowego, które są naturalnym elementem flory bakteryjnej naszego organizmu. Technologia podwójnego powlekania Lab2Pro™ wielokrotnie zwiększa przeżywalność bakterii uwalniając je dopiero w jelitach.

COLON Slim - Smukła Sylwetka

Colon Slim to połączenie najwyższej jakości naturalnych składników, które w skuteczny i bezpieczny sposób wspierają pracę jelit i redukcję wagi. W odróżnieniu od Colon C, poza łupiną nasienną babki jajowatej oraz inuliną z cykorii,  zawiera również:

Glukomannan - pomaga w utracie wagi w ramach diety nieskokalorycznej.

Melonowiec właściwy - pomaga redukować tkankę tłuszczową.

Jod, mangan, miedź i żelazo - są to ważne składniki mineralne wspomagające prawidłowy metabolizm energetyczny.

Chrom - pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia glukozy we krwi.

Colon Men - Zdrowie jelit i prostaty

Colon Men jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy potrzebują skutecznego i bezpiecznego produktu poprawiającego pracę jelit i zdrowie prostaty. W odróżnieniu od Colon C, oprócz łupiny nasiennej babki jajowatej, inuliny z cykorii oraz bakterii kwasu mlekowego, zawiera dodatkowo:

Pestki z dyni - wykazują działanie ochronne na komórki prostaty. Wspierają też funkcje dróg moczowych.
Selen - wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz wspomaga proces powstawania spermy.

Ekstrakt z granatu - stanowi źródło kwasu elagowego.

 

(1) Łupina nasienna babki jajowatej

(2) Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis

(3) Glukomannan w ramach diety niskokalorycznej (Colon Slim)materiały promocyjne

Reklama