Reklama

Reklama

Andrzej Saramonowicz gościem videocastu "Zdanowicz pomiędzy wersami".

Gościem 30 odcinka videocastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" będzie reżyser i scenarzysta Andrzej Saramonowicz. Rozmowa ukaże się 20 października o godzinie 14 w serwisie kobieta.interia.pl. Dziennikarka Polsat News Katarzyna Zdanowicz porozmawia ze swoim gościem m.in. o filmie "Bejbis", który wkrótce wejdzie do polskich kin.

Andrzej Saramonowicz gościem videocastu "Zdanowicz pomiędzy wersami"

W najbliższym odcinku videocastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" Katarzyna Zdanowicz gościć będzie Andrzeja Saramonowicza, reżysera, scenarzystę, publicystę, dramaturga i pisarza, który sam siebie nazywa "opowiadaczem historii". Wśród najważniejszych filmów jego autorstwa wystarczy wymienić kultowe komedie "Testosteron" i "Lejdis".

Czytaj także: Menopauza jako nieodłączny element kobiecości - rozmowa z Katarzyną Dowbor i Agnieszką Dygant

Reklama

21 października na ekrany polskich kin wejdzie najnowsza produkcja Saramonowicza, film "Bejbis". Tym razem bohaterami historii będzie małżeństwo w średnim wieku, które żyje szczęśliwym i poukładanym życiem, aż do momentu, gdy w wyniku wpadki na świecie pojawia się ich drugie dziecko. Ten niespodziewany dar losu wystawi na ciężką próbę do tej pory niemal idealną relację pary.  

Najnowszy obraz Saramonowicza, choć jest zupełnie niezależną historią, nawiązuje do świata poprzednich filmów reżysera. Komediowy wątek późnego rodzicielstwa jest przyczynkiem do dojrzałej refleksji na temat relacji międzyludzkich, kryzysu wieku średniego, a także po prostu życia inteligencji należącej do klasy średniej w Polsce. Między innymi o te kwestie zapytała reżysera Katarzyna Zdanowicz. W rozmowie zostały również poruszone wątki z życia prywatnego reżysera, przede wszystkim kwestie związane z rodzicielstwem i wieloletnim małżeństwem.

Gdzie oglądać videocast "Zdanowicz pomiędzy wersami"?

Katarzyna Zdanowicz zaprasza do swojego autorskiego videocastu osoby, które mają do opowiedzenia ciekawe, poruszające, nie zawsze łatwe historie. Do tej pory naprzeciwko dziennikarki zasiadali goście z pierwszych stron gazet, artyści i gwiazdy, ale również pasjonaci i specjaliści czy działacze społeczni, którzy inspirująco opowiadają o swoim życiu i pracy. 

Dziennikarka wraz z gośćmi porusza nie tylko zabawne i lekkie wątki, ale także tematy, które budzą sporo kontrowersji lub skłaniają do trudnej refleksji. W programie "Zdanowicz pomiędzy wersami" zostają one podjęte bez oceny czy uprzedzeń, a wnioski z rozmowy dziennikarka pozostawia widzom. Gośćmi videocastu byli m.in. Ewelina Ślotała, Remigiusz Mróz czy Marcin Bosak.

Zobacz również: Ewelina Ślotała pokazała zdjęcie z połamaną twarzą. Opowiedziała szczerze o przemocy

Premiera najnowszego odcinka videocastu Katarzyny Zdanowicz odbędzie się 20 października 2022 r. o godzinie 14. Materiał będzie dostępny na Stronie Głównej Portalu Interia i w serwisie kobieta.interia.pl. Dodatkowo wszystkie odcinki "Zdanowicz pomiędzy wersami" można odnaleźć na platformach streamingowych: Spotify, Google Podcast i Apple Podcast.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz | Andrzej Saramonowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy