Reklama

Reklama

Przewidział wojnę w Ukrainie, zarabia miliony na giełdzie. Spekulant Rafał Zaorski u Katarzyny Zdanowicz

Rafal Zaorski - przedsiębiorca i spekulant giełdowy nazywany "polskim Elonem Muskiem - choć jak sam przyznaje, nie lubi tego określenia - był gościem nowego odcinka podkastu Katarzyny Zdanowicz. W programie "Zdanowicz. Pomiędzy Wersami" opowiedział dziennikarce Polsat News, m.in. o tym, jak wygląda życie osoby, która w ciągu weekendu może zbankrutować i stracić miliony oraz wytłumaczył swoją relację z pieniędzmi. Cały odcinek jest dostępny poniżej.

Rafał Zaorski - kim jest? Spekulant w podkaście Katarzyny Zdanowicz

O spekulancie giełdowym Rafale Zaorskim zrobiło się głośno już w 2015 roku, kiedy zrelacjonował na żywo, jak zarabia na giełdzie milion złotych. Ostatnio w miesiąc na obstawieniu spadku kryptowalut wzbogacił się o 44 mln zł. Niedawno stał się właścicielem najdroższego apartamentu w Polsce za blisko 23 mln zł. Niektórzy nazywają go "polskim królem spekulantów", "polskim Elonem Muskiem", jednak w rozmowie ze Zdanowicz przyznał, że nie przepada za takimi określeniami. 

Reklama

Granie na giełdzie - ile w tym hazardu? Rafał Zatorski wyznaje

Kiedy inwestowanie jest sposobem na życie, a kiedy staje się niezdrowym uzależnieniem? Zaorski wyznał, jak rozpoznać moment, w którym przekraczamy cienką granicę i gra na giełdzie przeradza się w hazard:

Przewidział wojnę w Ukrainie. Polskiego milionera napędza przewidywanie przyszłości

Katarzyna Zdanowicz zapytała Rafała Zaorskiego o to, co napędza go w działaniach. Spekulant wyznał bez zawahania się, że to właśnie przewidywanie przyszłości sprawia, że gra na giełdzie go pasjonuje. Wyznał również, że przewidział atak Rosji na Ukrainę. Jak to wyglądało?

Zbankrutował kilkukrotnie, jednak nie tego żałuje najbardziej. Rafał Zaorski u Katarzyny Zdanowicz

Rafał Zaorski w podkaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" opowiedział, że nieodłącznym elementem inwestowania i gry na giełdzie są straty. Sam kilkukrotnie zbankrutował, jednak dodał, że wiele go to nauczyło. Katarzynie Zdanowicz wyjawił jednak, jakiego kroku w swoim życiu żałuje najbardziej.

Cały odcinek "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" dostępny poniżej:

***

Zobacz również:

"Wyszedł, słaniając się na nogach" - realia pracy w klubie go-go. Podkast Katarzyny Zdanowicz

Remigiusz Mróz w podkaście Katarzyny Zdanowicz: Chciałem zostać politykiem

Rafał Pacześ nakręci film? Szczere wyznanie stand-upera u Zdanowicz!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama