Reklama

Reklama

Rolnicy.Podlasie: Co wydarzy się w nowym odcinku?

Choć na Podlasiu nikt nie próżnuje, zawsze są nowe kompetencje i nowa wiedza do zdobycia. W najnowszym odcinku bohaterowie popularnego programu będą musieli zmierzyć się z obsługą m.in. nowego kombajnu i belarki. Jakie jeszcze wyzwania na nich czekają? Tego dowiecie się oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę o godz. 20:15 w FOKUS.TV.

Do Andrzeja do Plutycz przyjeżdża zamówiony kombajn. Gienek zaczyna żniwa przy użyciu kosy. Mało kto potrafi robić tradycyjny snopek. Nowoczesna maszyna tymczasem sprawdza się znakomicie.

Tomek z Pokaniewa pokazuje Monice, jak posługiwać się belarką. Natomiast kobieta uczy go prac kuchennych takich, jak zagniatanie ciasta, przygotowanie potraw. 

W Ciełuszkach Artur odsłania przed Wiesią i Jurkiem tajemnice pozyskiwania miodu. Następnie gospodarze jadą na pole, by zrobić wiązankę roślinką z okazji zakończenia żniw. Wiesia udaje się też na próbę zespołu wokalnego. Zabiera ze sobą Artura.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy