Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Nowi lokatorzy w Plutyczach

Na Podlasiu szykują się zmiany! W Plutyczach pojawiła się nowa lokatorka, a w Laszkach wkrótce ruszy budowa nowego płotu. Co jeszcze słychać u bohaterów popularnego serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”? O tym, przekonamy się już w niedzielę o godz. 20.15, oglądając nowy odcinek programu w FOKUS TV.

W Plutyczach Gienek wraz z kolegą zastanawia się, czy kogut Rosołek, najważniejszy ptak w kurniku, zaakceptuje obecność nowej kurki. Kiedy na wieś przyjeżdża Walek, rolnicy podejmują próbę przetoczenia do obory belki siana. Okazuje się jednak, że to ponad ich siły.

Gienek rozważa posadzenie rzepki, którą poczęstował go sąsiad.

W Laszkach Emilka i Karol opracowują plan budowy nowego płotu. W Ciemnoszyjach Łukasz wznosi oborę. Rolnik wraz z Justyną omawia nową koncepcję pracy na wsi. Celem zmian jest utrzymanie się na rynku.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy