Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie - odc. 25. Przed nami kolejne przygody sympatycznych bohaterów

"Rolnicy. Podlasie" to uwielbiany przez polskich widzów program. Skąd taka popularność? Perypetie bohaterów to niesamowita mieszanka wzruszeń i humoru. Nie ma czasu na nudę! Kolejne odcinki przygód rolników z Podlasia można oglądać co niedzielę o godz. 20 w FOKUS TV. Co czeka nas w najnowszej odsłonie programu? Przekonacie się o tym już w najbliższą niedzielę, na antenie FOKUS TV.

Gienek z Plutycz składa wizytę Jastrzębiowi w Strabli. Gospodarz pokazuje mu kocięta, które niedawno przyszły na świat, gołębie i królicę. Udają się do Walka, by pomóc mu z sadzeniem bobu. Następnie panowie pieką ziemniaki, rozmawiając o swoich potrzebach towarzyskich. 

W Haćkach Olek i Michał sprawdzą, jak sprawdza się specjalna maszyna do rozdrabiania pniaków po karczunku. Rolnicy muszą też sprowadzić krowy z pastwiska i posiać dynię. 

Bogdan ze wsi Borowskie Cibory ma nową pomocnicę - Ewelinę z miasta, która z ogromną przyjemnością pracuje ze zwierzętami. Trzeba wyprowadzić konie na pastwisko i zdemontować wysłużoną furmankę, gdyż potrzebują osi z opon do bryczki. 

Reklama

Rolnicy. Podlasie. Gdzie oglądać program?

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 25. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20.  - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie | fokus tv

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy