Reklama

Reklama

"Rolnicy.Podlasie": Pełne ręce roboty

Siew rzepy, opieka nad zwierzętami, a także... powrót bohaterów znanych z pierwszych odcinków serii dokumentalnej - najnowszy odcinek programu "Rolnicy.Podlasie", będzie obfitował w emocje. Co jeszcze wydarzy się u gospodarzy z Podlasia? Przekonacie się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej już w niedzielę o godz. 20:15 w FOKUS.TV.

W Plutyczach Gienek i Jastrząb muszą napoić krowy i przygotować siew rzepy oraz nawozy. Pierwszy z panów jest przyzwyczajony do tradycyjnych metod i postanawia siać ręcznie.

W Laszkach Adrian odwiedza Emilkę i pomaga jej zająć się inwentarzem. W gospodarstwie pojawia się też weterynarz Rafał, by sprawdzić stan kózki leczonej na zapalenie wymienia.

W Ciemnoszyjach rolnicy mają ręce pełne roboty. Łukasz zaprojektował urządzenie do zgarniaka obornika i teraz musi wymienić zniszczoną skrzynkę elektryczną. Justyna z jednym z pracowników również ma co robić. Gospodarze mogą liczyć na pomoc najstarszego syna, Wojtka.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.


INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie | rolnicy program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy