Reklama

Reklama

Rolnicy.Podlasie: Pracowity czas przed żniwami

Czas żniw zbiera się wielkimi krokami, rolnicy więc nie próżnują. Na Podlasiu pojawiają się nowe maszyny i nowe budynki gospodarcze. Jakie jeszcze wyzwania czekają na gospodarzy? Tego dowiecie się oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy. Podlasie" już w niedzielę, o godz. 20:15 w FOKUS TV.

Andrzej, Jastrząb i Gienek są na łące, gdzie muszą uporządkować skoszone siano. Pierwszy z panów zachwala nową maszynę - rozstrząsarkę. Gienek opowiada o czasach, kiedy nie było takich urządzeń. Następnie wraz z Jastrzębiem idzie do Walka, któremu trzeba pomóc przy produkcji preparatu do oprysków. Gienek ma okazję nauczyć się używać opryskiwacza.

W Ciemnoszyjach Łukasz wykorzystuje okres przed żniwami. Przygotowuje się do budowy nowej obory. Tymczasem Justyna zajmuje się szczepieniem krów. Ten zabieg pozwala utrzymywać zwierzęta w dobrym zdrowiu. Artur jedzie do Jurka, by pomóc mu z oczyszczaniem studni. Okazuje się, że praca jest zbyt wyczerpująca i czasochłonna nawet dla dwóch osób. Panowie planują wykorzystać pompę przy innej okazji.

Reklama

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.
materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy