Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Te dni są najważniejsze

Na Podlasiu kończy się sezon prac polowych. Jak mówią rolnicy: te dni są najważniejsze, a pracy nie brakuje. Trzeba nie tylko zakończyć prace na roli, ale również zgonić bydło z pastwisk. Jakie jeszcze wyzwania czekają na bohaterów serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”? Tego dowiesz się oglądając najnowszy odcinek serii, już w niedzielę, o godz. 20.15 w FOKUS, TV.

Walek przyjeżdża do Plutycz, by pomalować bramę. Andrzej podejmuje temat nowego domu.

W Laszkach Emilia i Karol muszą zatroszczyć się o bydło, które trzeba przepędzić z pastwisk do obór w związku z nadchodzącym zimnym okresem. Strzygą również owce.

W Pokaniewie Tomek sprawdza, jak działa nowy traktor. Wraz z bratem zbiera też kukurydzę i poszatkowaną zrzuca do silosów. Monika ze swoją mamą tymczasem robi obiad. Jak się okazuje, nie zawsze potrafiła dobrze gotować.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Reklama

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy