Reklama

Reklama

Co z nich wyrosło!

Już w dzieciństwie byli gwiazdami. Kim są dzisiaj? SHOW sprawdza, czy wczesny debiut to recepta na sukces.

9. Natalia ma dziś znacznie mniej fanów

Kiedy miała siedem lat i śpiewała "Puszek okruszek", w Polsce zapanowało szaleństwo na jej punkcie. Małą Natalkę chwalono dosłownie za wszystko: "Miałam na sobie buty przedkomunijne, niezbyt wygodne. W trakcie występu poślizgnęłam się i poleciałam na plecy. Leżąc, zaczęłam machać nogami, udając, że tak miało być, co jakaś pani skomentowała jako niezwykły, jak na takie małe dziecko, układ choreograficzny". Dorosłej Natalii dużo trudniej zasłużyć na entuzjastyczne recenzje.

Reklama

8. Mateusz zagrał w 30 filmach

Mateusz, członek aktorskiego klanu, od dzieciństwa chciał pracować przed kamerą. Miał 12 lat, gdy zagrał epizod w "Czterdziestolatku. Dwadzieścia lat później", a wkrótce dostał dużą rolę w serialu "WOW". Rolę chłopca, który przyjaźni się z wirusem komputerowym, wspomina do dziś: "To było moje pierwsze doświadczenie zawodowe, niezastąpione, nauka na całe przyszłe życie aktorskie", mówi. Jesteśmy pewni, że Mateusz jednak trochę od tamtego czasu się poduczył... Od czasu debiutu minęło 16 lat, a on zagrał mniejsze i większe role w 30 filmach.

7. Wielki aktor skończył w reklamie

Marek Kondrat miał 11 lat, kiedy jego but wpadł za ołtarz w kościele Mariackim. Perypetie chłopca obejrzało już kilka pokoleń Polaków. Po latach kariery w teatrze i filmie Kondrat porzucił aktorstwo. Mógł - świetnie zarabia na reklamach.

6. Wojtek wolał być socjologiem niż aktorem

Trudno zapomnieć wielkie, błękitne oczy małego Wojtka - chłopca, który jako dwunastolatek zagrał w filmie "300 mil do nieba" tak rewelacyjnie, że dostał nominację do Złotych Lwów Gdańskich za pierwszoplanową rolę męską. Wojciech Klata miał wielki talent, ale zamiast aktorstwa, wybrał studia na socjologii. W TVP2 poprowadził ostatnio program publicystyczny "System 09" o Polsce po 1989 roku.

5. Agnieszka już nie szuka przygód

Na początku lat 90. serial "Janka" cieszył się wśród dzieci taką popularnością, jak dziś "Hannah Montana". Krukówna grała tam małą, ale bardzo odważną poszukiwaczkę przygód. Po latach została wielką gwiazdą, nie potrafiła jednak poradzić sobie ze sławą. Dorosłe życie okazało się bardziej skomplikowane niż przygody Janki...

4. Filip podjął rozsądne decyzje

Dzięki roli przemądrzałego Dudusia, ciągnącego walizkę przez pół Polski w serialu "Podróż za jeden uśmiech", Filip Łobodziński podbił serca rówieśników, a zwłaszcza... ich rodziców. Który z nich nie marzył, by mieć tak rezolutnego syna? W życiu filmowy Duduś był równie dojrzały. Od aktorstwa wolał poważne dziennikarstwo. Osiem lat pracował w redakcji Wiadomości TVP. Dziś prowadzi program kulturalny "Pegaz".

3. Ekskrasnoludek łamie dziś kobiece serca

Borys Szyc po raz pierwszy stanął przed kamerą jako dziewięciolatek. Jego matka chrzestna była charakteryzatorką na planie filmu "Kingsajz". Dzięki niej Borys został jednym z krasnoludków. Legenda głosi, że to on wspinał się po biuście Katarzyny Figury. Dziś wiele kobiet chciałoby być na jej miejscu?

2. Ania czeka na kolejną szansę w filmie

Mając dziesięć lat, Anna Mucha zadebiutowała w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy. Praca na planie tak jej się spodobała, że odtąd kręciła jeden film rocznie. Przełomową rolą był kolejny występ u wielkiego polskiego reżysera w "Pannie Nikt" z 1996 roku. To była jej ostatnia pamiętna rola. Mucha studiowała socjologię, została radną, ale wciąż myśli o aktorstwie. Andrzej Wajda napisał jej list polecający do Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Ale roli nie dał.

1. Najsłynniejsi bliźniacy lat 60. dziś są nie mniej sławni

Miesiące zdjęć były jak wielkie wakacje. Dwunastoletni Lech i Jarosław Kaczyńscy na planie "O dwóch takich, co ukradli księżyc" przeżyli przygodę życia. Jarek niemal podpalił pokój w hotelu zabraną z planu świecą dymną. Do historii przeszedł osioł, który nie chciał zrzucić bliźniaków z grzbietu. Jak się okazało, wiedział, co robi...

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach SHOW - w sprzedaży od 25 maja!

Show
Dowiedz się więcej na temat: show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje