Reklama

Reklama

Co z nich wyrosło!

Już w dzieciństwie byli gwiazdami. Kim są dzisiaj? SHOW sprawdza, czy wczesny debiut to recepta na sukces.

9. Natalia ma dziś znacznie mniej fanów

Reklama

Kiedy miała siedem lat i śpiewała "Puszek okruszek", w Polsce zapanowało szaleństwo na jej punkcie. Małą Natalkę chwalono dosłownie za wszystko: "Miałam na sobie buty przedkomunijne, niezbyt wygodne. W trakcie występu poślizgnęłam się i poleciałam na plecy. Leżąc, zaczęłam machać nogami, udając, że tak miało być, co jakaś pani skomentowała jako niezwykły, jak na takie małe dziecko, układ choreograficzny". Dorosłej Natalii dużo trudniej zasłużyć na entuzjastyczne recenzje.

8. Mateusz zagrał w 30 filmach

Mateusz, członek aktorskiego klanu, od dzieciństwa chciał pracować przed kamerą. Miał 12 lat, gdy zagrał epizod w "Czterdziestolatku. Dwadzieścia lat później", a wkrótce dostał dużą rolę w serialu "WOW". Rolę chłopca, który przyjaźni się z wirusem komputerowym, wspomina do dziś: "To było moje pierwsze doświadczenie zawodowe, niezastąpione, nauka na całe przyszłe życie aktorskie", mówi. Jesteśmy pewni, że Mateusz jednak trochę od tamtego czasu się poduczył... Od czasu debiutu minęło 16 lat, a on zagrał mniejsze i większe role w 30 filmach.

7. Wielki aktor skończył w reklamie

Marek Kondrat miał 11 lat, kiedy jego but wpadł za ołtarz w kościele Mariackim. Perypetie chłopca obejrzało już kilka pokoleń Polaków. Po latach kariery w teatrze i filmie Kondrat porzucił aktorstwo. Mógł - świetnie zarabia na reklamach.

6. Wojtek wolał być socjologiem niż aktorem

Trudno zapomnieć wielkie, błękitne oczy małego Wojtka - chłopca, który jako dwunastolatek zagrał w filmie "300 mil do nieba" tak rewelacyjnie, że dostał nominację do Złotych Lwów Gdańskich za pierwszoplanową rolę męską. Wojciech Klata miał wielki talent, ale zamiast aktorstwa, wybrał studia na socjologii. W TVP2 poprowadził ostatnio program publicystyczny "System 09" o Polsce po 1989 roku.

5. Agnieszka już nie szuka przygód

Na początku lat 90. serial "Janka" cieszył się wśród dzieci taką popularnością, jak dziś "Hannah Montana". Krukówna grała tam małą, ale bardzo odważną poszukiwaczkę przygód. Po latach została wielką gwiazdą, nie potrafiła jednak poradzić sobie ze sławą. Dorosłe życie okazało się bardziej skomplikowane niż przygody Janki...

Dowiedz się więcej na temat: show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje