Reklama

Reklama

Dwoje dzieci? Za mało!

Na świecie panuje niż demograficzny? Prezentowane przez nas gwiazdy są absolutnym zaprzeczeniem tego stwierdzenia! Zobacz, kto ze znanych osobistości ma najwięcej dzieci!

"Kocham moje dzieci! Całą piętnastkę" - mówi Mia


Mia Farrow (66), znana m.in. z kultowego filmu "Dziecko Rosemary", od zawsze angażowała się w działalność charytatywną. Jako Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF szczególną wagę przywiązywała do pomocy dzieciom. Sama wychowała ich aż piętnaścioro! W opiece nad nimi pomagał jej wieloletni partner, Woody Allen (75). Niestety, para rozstała się, gdy wyszło na jaw, że reżyser romansuje z adoptowaną córką Mii, Soon-Yi.
Dziś Woody i Soon-Yi są małżeństwem. A Mia? Wybaczyła córce i wciąż z zaangażowaniem pomaga dzieciom. I mawia: "Rodzina jest dla mnie największą wartością".

Mel wychował ośmioro dzieci twardą ręką


"Te dzieci to wybryki natury! Są grzeczne i ułożone!" - mówiła Jodie Foster o dzieciach Mela Gibsona (55). Aktor wraz z byłą żoną Robyn (54) ma ich siedmioro. Wszystkie uczęszczały do katolickich szkół, w których panowały rygorystyczne zasady. Także w domu im nie pobłażano. Na wszelkie przyjemności musiały zapracować, a za przewinienia były surowo karane.
Czy to była dobra metoda? Chyba nie, bo dziś Hannah (30), Edward i Christian (28), William (25), Louis (22), Milo (20) i Thomas (11) widują się z ojcem bardzo rzadko...

Steven ma aż siedem pociech


Dzieci były bohaterami wielu jego filmów. Wystarczy wspomnieć "Park Jurajski" czy "E.T.". Steven Spielberg (64) zawsze podkreślał,

Reklama

że dobrze dogaduje się z najmłodszymi. "W końcu jestem ojcem siódemki" - tłumaczył. Znany reżyser wraz z drugą żoną Kate Capshaw (57) wychował dwoje dzieci Kate z poprzedniego małżeństwa: Jessicę (34) i Theo (22), Maxa (25) - swojego syna z poprzedniego małżeństwa z Amy Irving - oraz czwórkę wspólnych pociech: Sashę (20), Sawyera (18), Mikaela (14) i Destry (14). "Co sprawia, że jesteśmy tak zgraną rodziną? Czas spędzany razem. Uwielbiamy rodzinne posiłki i długie rozmowy" - zdradzają Kate i Steven.

Brangelina ma sześć powodów do szczęścia


"On jest moim powodem do szczęścia" - mówiła Angelina Jolie (35), gdy w 2002 roku adoptowała półrocznego Maddoxa. Trzy lata później przygarnęła kolejną sierotę - sześciomiesięczną Zaharę z Etiopii. W opiece nad małą pomagał jej ukochany Brad Pitt (47). Dokładnie rok później w szpitalu w Namibii przyszła na świat ich biologiczna córka Shiloh Nouvel. Dziesięć miesięcy później rodzina znów się powiększyła - para adoptowała trzyletniego Paxa z Wietnamu. A kilka miesięcy później okazało się, że Angelina spodziewa się bliźniąt...
Czy Maddox (9), Zahara (6), Shiloh (4), Pax (7), Knox (2,5) i Vivienne (2,5) doczekają się kolejnych sióstr i braci? Znając Brangelinę, możemy być tego więcej niż pewni...

Prezydent jest dumny z piątki dzieci


Jaka jest recepta na sukces wychowawczy Bronisława (58) i Anny (57) Komorowskich? "Każde z pięciorga naszych dzieci dostaje portret przodka ze ściany plus wykształcenie, znajomość języka obcego, prawo jazdy, kartę pływacką i przekonanie, że musi samo sobie umieć radzić w życiu" - mawia prezydent RP.
Dziś Zofia (31), Tadeusz (30), Maria (27), Piotr (24) i Elżbieta (21) to dorośli, spełnieni ludzie. Tadeusz jest wziętym prawnikiem, a reszta rodzeństwa działa w organizacjach pozarządowych. "Są źródłem mojej dumy" - mówi ich ojciec.

Hubert czeka na czwartego potomka


Popularny prezenter już na przełomie lipca i sierpnia po raz czwarty zostanie ojcem! Prowadzący "Bitwę na głosy" ma już dwie córki z poprzedniego związku: Mariannę (21) i Krystynę (16) oraz Stefanię (2) z Julią Chmielnik (30). Podobno Hubert Urbański (45) wprost nie może się doczekać narodzin malucha! Czy tym razem będzie to chłopiec?
Prezenter zastrzegł, że ani on, ani jego ukochana nie chcą wcześniej znać płci dziecka. Oboje uważają, że moment, kiedy słyszy się od lekarza: "Ma pan (pani) syna", "Ma pan (pani) córkę" ma niepowtarzalny urok. Nie chcą tego tracić.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 4 maja!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy