Jak one wypiękniały

SHOW ma już trzy lata! Zobacz, jak przez ten czas zmieniły się nasze gwiazdy! Wyglądają coraz piękniej i... coraz młodziej! Oto najbardziej spektakularne metamorfozy!

Edyta odmłodniała i nabrała pewności siebie


Trzy lata temu Edyta Górniak (38) przeżywała wielki dramat. Właśnie rozpadał się jej związek z Dariuszem Krupą. Gdy na początku 2009 roku informacje te przedostały się do mediów, początkowo mało kto dawał im wiarę. Edyta i Darek uchodzili przecież za udane małżeństwo. A jednak! "Byłam kontrolowana! Żyłam w złotej klatce. On programował mój mózg" - tłumaczyła Edyta.
Gdy para definitywnie się rozstała, piosenkarka nie była w najlepszej kondycji. Dopiero nowa menedżerka Maja Sablewska pomogła jej stanąć na nogi. "Spotkanie z Mają zmieniło mój tok myślenia" - cieszyła się artystka. Podobno to Maja namówiła ją do radykalnej zmiany wyglądu. Edyta odmłodniała i odzyskała radość życia.

Spojrzenie Jolanty nabrało blasku


Dokładnie trzy lata temu w pierwszym numerze SHOW ogłosiliśmy, że Jolanta Pieńkowska (44) wyszła za mąż. Dziennikarka została żoną Leszka Czarneckiego, jednego z najbogatszych Polaków. I natychmiast okazało się, jak prawdziwe jest powiedzenie, że zakochana kobieta rozkwita. Wkrótce po ślubie Jolanta zmieniła się bowiem nie do poznania! I chodzi nie tylko o sposób ubierania.
Twarz dziennikarki aż promienieje. Jolanta tak bardzo wypiękniała, że goszczący niedawno w studiu "Dzień Dobry TVN" Daniel Olbrychski jej nie poznał! "Coś ty ze sobą zrobiła? Wyglądasz jak dziewczynka!" - wykrzyknął na widok dziennikarki. Pani Jolanto, nam ta zmiana bardzo się podoba!

Pulchna Anna stała się seksbombą!

W 2008 roku Anna Mucha (31) była na życiowym zakręcie. Rozpadł się jej kilkuletni związek z Kubą Wojewódzkim, a kariera w Stanach Zjednoczonych okazała się mrzonką. "Okazałam się słaba" - zwierzała się wtedy SHOW ze łzami w oczach. Przez wiele miesięcy bezskutecznie czekała na propozycje filmowe. W końcu szukając pomysłu na siebie, zaczęła się pojawiać w programach rozrywkowych.
Przełomem okazała się wygrana w "Tańcu z gwiazdami", po której dosłownie zasypano ją propozycjami zawodowymi. Taniec sprawił, że Anna na nowo odkryła swoją kobiecość. I uwierzyła, że jest piękna. W jej życiu prywatnym też zaszły spore zmiany: przestała rozpaczać po rozstaniu z Kubą, bo zakochała się w Marcelu Sorze. Dziś para spodziewa się dziecka, a przyszła mama wygląda wprost rewelacyjnie!

Katarzyna została królową szyku i elegancji


Kiedyś kreacje Katarzyny Zielińskiej (32) uważane były za kiczowate. Eksperci modowi zaśmiewali się do łez z jej nietrafionych stylizacji i dziwnych fryzur. Zawodowo też nie szło jej najlepiej - poza rolą w serialu "Barwy szczęścia" nie narzekała na nadmiar propozycji. Ale zła passa się odmieniła, gdy aktorka wzięła udział w programie "KochamCię, Polsko". Katarzyna rozkochała w sobie Polaków i z dnia na dzień stała się gwiazdą.
Wkrótce zaczęła też korzystać z rad stylistów. To był strzał w dziesiątkę! Dzięki ich wskazówkom aktorka jest dziś uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w kraju!

Reklama

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 25 września!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje