Reklama

Reklama

Kawalerowie (nie) do wzięcia

Trwa sezon na śluby gwiazd. Są jednak mężczyźni, którzy za skarby nie chcą stanąć na ślubnym kobiercu. SHOW wie dlaczego!

7. Andrzej Chyra: i chciałby, i się boi

Raz był żonaty, z Martą Kownacką (pracuje również w branży filmowej). Małżeństwo trwało krótko. Być może to po tym doświadczeniu Andrzej Chyra nie chce już przysięgać miłości na zawsze? Nawet Magdzie Cieleckiej, o której ich wspólni znajomi mówią, że to miłość jego życia. Ci sami znajomi twierdzą też, że aktorka była zmęczona niestałością związku i czekała na oświadczyny. Chyra jednak jak ognia boi się poważnych deklaracji. "Mimo że jestem aktorem i muszę nazywać emocje, to w życiu prywatnym miewam z tym potworne kłopoty", wyznał w wywiadzie. Dodał też: "Marzę o rodzinie". Jak z tego wybrnie?

Reklama

6. Colin współczuje swoim partnerkom

Ostatnio zmienił swoje życie. Rzucił nałogi, dużo pracuje, opiekuje się chorym synem... Wciąż jednak nie potrafi stworzyć stabilnego związku. Sam przyznaje, że bycie z nim jest trudne. "Moja partnerka musi znosić moje ciągłe zmiany nastrojów i humory", mówi. Aktor był już raz żonaty, przez pół roku. Od tego czasu miał mnóstwo kobiet, ale obrączki na palec nie włożył.

5. Książę William woli samoloty niż kobiety

Książę William od siedmiu lat spotyka się z Kate Middleton, koleżanką ze studiów. Choć Kate od dawna gości na obiadach u królowej, na jej dłoni nie błyszczy nawet pierścionek zaręczynowy. Middleton postawiła wszystko na związek z przyszłym królem. Nie szuka pracy, zakładając, że w przyszłości będzie miała inne obowiązki. A Williama nikt specjalnie nie namawia. Królowa Elżbieta ma zastrzeżenia do wybranki, książę Karol sam ma problemy z podejmowaniem decyzji... Tylko Brytyjczycy nie mogą się doczekać.

4. Tomasz potrzebuje wolności

Kiedy na świat przyszła Lenka, córka Tomasza Karolaka i modelki Violi Kołakowskiej, ślub pary wydawał się bliski. Aktor podszedł do nowej roli bardzo odpowiedzialnie: zmieniał dziecku pieluszki, chodził na spacery, a nawet brał lekcje opieki nad niemowlęciem. Ale z oświadczynami wciąż zwlekał, tłumacząc się... wiekiem. "Mam dopiero 36 lat, więc zostało jeszcze trochę czasu", mówił. W końcu o ślubie zrobiło się cicho. Pojawiły się nawet plotki o rozstaniu, jednak ostatnio relacje pary bardzo się poprawiły. Viola i Tomasz mieszkają co prawda oddzielnie, ale na tej samej ulicy. Aktor chce być blisko ukochanej córki. Potrzebuje też przestrzeni tylko dla siebie. Po ślubie mogłoby być z tym nieco trudniej.

3. Leo nie dojrzał do małżeństwa

Właśnie rozstał się, po trzech latach związku, z modelką Bar Refaeli. A jeszcze niedawno para bawiła w Meksyku z rodzicami pięknej Izraelki i nawet plotkowano o zaręczynach...

Dlaczego się rozstali? Bar milczy, ale jej poprzedniczka Gisele Bündchen rzuciła na sprawę nieco światła. Odchodząc od Leo, powiedziała krótko: "On ma zbyt dziecinne podejście do życia".

2. Kuba chce mieć dziecko, nie żonę

"Albo się z paniami przyjaźnię, albo zażywam bachusowych uciech.(...) Nie wypracowałem na razie takiej relacji z kobietą, która by to połączyła", zwierzał się Kuba Wojewódzki w jednym z wywiadów. Żeby jeszcze bardziej skomplikować swoje relacje z kobietami, w swoim programie deklarował niedawno, że chciałby szybko zostać ojcem. Kandydatki na matkę na razie nie widać. Może gdyby kobiety wiedziały, że są też kandydatkami na żonę, Kubie łatwiej byłoby szukać?

1. George zbyt szybko się nudzi

Najseksowniejszy kawaler Hollywood wciąż budzi nadzieje. Tym bardziej że nie randkuje z gwiazdami - woli kelnerki. Aktualnie spotyka się z 23-letnią Lucy Wolvert. Dziewczyna nie liczy jednak na wiele. "Nigdy się nie ożenię i nie chcę mieć dzieci. Jestem zbyt seksowny na poważny związek", żartował w rozmowie z tygodnikiem "In Touch".

Show
Dowiedz się więcej na temat: aktor | książę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy