Reklama

Reklama

Klon czy oryginał?

Podobno każdy z nas ma sobowtóra. Hollywoodzkie sławy również! SHOW przedstawia gwiazdy i... ich wierne kopie.

O Paz mówi się "trzecia siostra Cruz"


Obie pochodzą z Hiszpanii i obie są aktorkami. Obie są też bardzo zdolne, a do tego wyglądają jak siostry! Kariera Paz Vegi (35) rozpoczęła się dużo później niż Penélope Cruz (36). Paz miała też mniej szczęścia na castingach. To Penélope jest dziś jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek świata, podczas gdy Paz skupia się głównie na kinie hiszpańskim. "Kilka razy zdarzyło się, że prawie dostałam rolę, bo reżyser wziął mnie za Penélope" - śmieje się Paz. Znajomi aktorki twierdzą jednak, że jest to śmiech przez łzy, bo Paz zazdrości rodaczce sukcesów. Cóż, kariery w stylu Penélope chyba już nie zrobi. Na pocieszenie pozostaje fakt, że paparazzi nazywają aktorkę "trzecią siostrą Cruz". To zawsze coś.

Fanki Justina mylą go z Ryanem


"Ostatnio otoczył mnie wianuszek nastolatek, prosząc o autograf" - wspomina Ryan Phillippe (36). "Gdy się podpisałem, skrzywiły się, mówiąc: To ty nie jesteś Justin?!". Do tego typu sytuacji aktor podchodzi oczywiście z humorem. W końcu Justin Timberlake (30) to jeden z najpopularniejszych artystów świata. Ma fanki na całym świecie i rokrocznie wygrywa rankingi na "najseksowniejszego".
Ryan, któremu daleko do statusu megagwiazdy, nie ma więc nic przeciwko temu, by wygrzać się czasem w blasku gwiazdy Justina...

Zooey mogłaby udawać Katy


podczas niedawnej premiery komedii romantycznej "500 Days of Summer" w Los Angeles widzowie przecierali oczy ze zdumienia: "Czyżby Katy Perry (26) została aktorką?". Grająca główną rolę w filmie Zooey Deschanel (30) do złudzenia przypomina bowiem słynną wokalistkę.
Choć Zooey nie jest tak znana jak Katy, sporo je łączy. Aktorka, tak jak Katy, uwielbia śpiewać. Ma nawet własny zespół She & Him. Kto wie, może kiedyś obie panie połączą siły i pojawią się razem na scenie? Koncert sklonowanej Katy przyciągnąłby z pewnością tłumy widzów.

Reklama


Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 14 marca!

Dowiedz się więcej na temat: Katy Perry | Penelope Cruz | Justin Timberlake

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje