Reklama

Reklama

Letnie postanowienia

Każdego dnia można zrobić coś dla urody i zdrowia. Zainspiruj się... Odzyskasz świetne samopoczucie!

Gwiazdy też nie są doskonałe! Zdarza się, że popełniają błędy, które mają fatalne konsekwencje dla ich zdrowia i urody - palą, piją, objadają się hamburgerami i nie uprawiają sportów. Początek lata to doskonały moment na postanowienie poprawy, lepszy nawet niż Nowy Rok. Długi dzień i słońce zachęcają do ruchu na powietrzu. Świeże warzywa i owoce - do zdrowszej diety. W barze na plaży naprawdę lepiej wypić wyciskany sok z pomarańczy niż drinka. I zaciągnąć się morską bryzą zamiast dymem z papierosa. Dwa zdrowe miesiące będą jak kuracja odmładzająca dla twojego organizmu!

Zero fast foodów


Jennifer Hudson (29) udało się zgubić aż 27 kilo! Piosenkarka i aktorka cieszy się zgrabną figurą, bo zerwała z niezdrowymi nawykami żywieniowymi. Z menu wykluczyła fast foody, promuje niskotłuszczowe produkty i stawia na przekąski bogate w błonnik.

Woda zamiast alkoholu


Britney Spears (29) przez alkohol straciła m.in. prawo do opieki nad dziećmi. Teraz zamiast po drinka sięga po wodę mineralną. Dzięki zdrowemu stylowi życia odzyskała formę i wróciła na szczyt! Butelkę wody warto mieć pod ręką, a książka Allena Carra "Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol" pomoże zmierzyć się z problemem.

Koniec z papierosami


Katherine Heigl (32) podkreślała, że nie podda się dyktatowi przeciwników palenia. A jednak! Gdy gwiazda zaadoptowała dziewczynkę z Korei Południowej, postanowiła skończyć z papierosami. Walczącym z nałogiem pomogą e-papierosy.

Sport codziennie


Scarlett Johansson (26) uchodzi za najseksowniejszą aktorkę młodego pokolenia, ale nawet ona musi pracować nad figurą. Ostatnio walczy z lekką nadwagą, ćwicząc i biegając na świeżym powietrzu.

Reklama

(M.H.)

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 16 czerwca!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy