Reklama

Reklama

Nowa miłość Małgosi

W życiu Małgorzaty Foremniak (43) zaczął się nowy rozdział. Aktorka już dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą! Kim jest mężczyzna, z którym ostatnio jest widywana?

Radosna, promienna, pełna energii i... nie sama. Od kilku tygodni Małgorzatę Foremniak można spotkać w Warszawie w towarzystwie przystojnego bruneta. Pytania dziennikarzy, kim jest mężczyzna, z którym widziano ją w greckiej restauracji, aktorka zbywała żartem. "To jest mój grecki przyjaciel, a ja jestem sama" - mówiła. Ale SHOW udało się uchylić rąbka tajemnicy.

Towarzysz aktorki ma na imię Robert, jest właścicielem warszawskiej firmy. Na stronie internetowej wyjaśnia: "To działalność, w ramach której tworzymy nowe płaszczyzny współpracy biznesowej. Efektem tych działań jest obecność w akcjach skupiających różne media".

Reklama

Firma Roberta, który poza tym jest biegaczem, sponsoruje też akcje sportowe, m.in. ostatni Półmaraton Warszawski z 28 marca.

"Jestem szczęśliwa kobietą"

Robert zdradził, że poznał aktorkę na imprezie fundacji charytatywnej. Ale swoje uczucia do niej woli zachować dla siebie. "Nie będę komentować tej sprawy. Proszę dzwonić do Małgosi" - mówi w rozmowie z SHOW. "Chronię moje życie prywatne, nie lubię zamieszania" - tłumaczy Małgorzata. "Jestem szczęśliwą, świadomą siebie kobietą" - dodaje jednak.

Aktorka dyskretnie wprowadza Roberta w świat swoich zainteresowań. Zamiast na huczne, oficjalne premiery, para chodzi do teatru i na koncerty. Ostatnio Małgorzata i Robert wybrali się do Teatru Współczesnego na spektakl komediowy "Ludzie i anioły".

"Aktorka wyglądała olśniewająco! Podczas spektaklu przytulała się do swojego partnera. Widać, że czuje się swobodnie w jego towarzystwie i jest bardzo szczęśliwa" - mówi SHOW jeden z widzów spektaklu. Nowej parze życzymy wiele szczęścia.

Show
Dowiedz się więcej na temat: show | robert | aktorka | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje