Reklama

Reklama

Piękne jak mama

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Wystarczy popatrzeć na córki gwiazd, które urodę odziedziczyły po pięknych mamach. I to jaką!

Andie jest podwójna szczęściarą


Kiedy Andie MacDowell (53) spacerowała po Manhattanie z córkami Rainey (21) i Sarah Margaret (16), wszyscy oglądali się za nimi z podziwem. Wyglądały razem jak trzy siostry, które właśnie wybrały się na zakupy.
Mimo upływu lat MacDowell wciąż olśniewa i poza aktorstwem udziela się jako modelka. Najwyraźniej urodę i doskonałe geny przekazała też swoim córkom. Czy dziewczyny podbiją w przyszłości Hollywood lub zrobią karierę na światowych wybiegach? Rainey (z lewej) już próbuje swoich sił jako aktorka, a Sarah (w środku) jeszcze uczy się w liceum. Sławna mama może pomóc im w realizacji marzeń...

Cindy ma swoją małą kopię


Jaka matka, taka córka... Znane przysłowie doskonale sprawdza się w przypadku Cindy Crawford (45) i Kai Gerber (10). Z kasztanowymi włosami, czekoladowymi oczami i regularnymi rysami twarzy dziewczynka jest lustrzanym odbiciem swojej mamy.
Już za kilka lat śliczna Kaia może zostać znaną modelką. Wielbiciele Cindy Crawford trzymają za to mocno kciuki. Jeżeli córki Claudii Schiffer i Christy Turlington również zdecydują się na pracę na wybiegu, zapowiada się spektakularny powrót do ery supermodelek.
>

Rodzina Anny jest jak z obrazka


Anna Przybylska (32) i Jarosław Bieniuk (32) stanowią jedną z najurodziwszych par w polskim show-biznesie. Jak wyznała Ania w jednym z wywiadów, gdy po raz pierwszy zobaczyła piłkarza, pomyślała, że... mieliby razem śliczne dzieci. Nie pomyliła się! Ich dzieci: Oliwia (10), Szymon (4) i Jan (6 miesięcy) wyglądają jak cherubinki. Zwłaszcza Oliwia, która piękny uśmiech odziedziczyła po mamie. I ma w niej najlepszą powierniczkę sekretów. "Rozmawiamy o wszystkim. O kłótniach z koleżankami, o chłopakach. Ja nie miałam takich relacji z mamą ani ojcem".
Rodzinie Anna podporządkowuje nawet plany zawodowe. "Odrzucam kolejne propozycje, ponieważ zbliża się rok szkolny. Oliwia idzie do szkoły, Szymon do przedszkola, a Jasiek jest jeszcze maleńki i wymaga nieustannej opieki" - mówi aktorka.

Julia, córka Izabelli, pięknieje w oczach


Córka Izabelli Scorupco (41) Julia (14) w żadnym stopniu nie ustępuje jej pod względem urody. Wielu już teraz wróży jej filmową karierę! Izabella uważa jednak, że Julia bardziej wdała się w swojego tatę Mariusza Czerkawskiego (39). "Kiedy widzę ich razem, zawsze się wzruszam - są tacy do siebie podobni" - mówi Scorupco.
Dla aktorki i byłego hokeisty córka jest najważniejsza. Choć rozstali się 13 lat temu i dziś są szczęśliwi w nowych związkach, oboje dokładają starań, aby ich pociecha miała szczęśliwe dzieciństwo. Szkoda tylko, że Los Angeles jest tak daleko i Mariusz nie może widywać córki częściej. Za każdym razem, gdy się spotykają, Julia jest jeszcze piękniejsza.

Hanna tworzy z córkami idealne trio


Hanna Lis (41) rzadko pokazuje się publicznie ze swoimi córkami Anną (9) i Julią (12). Ale kiedy zabiera ze sobą dziewczynki, te nie mogą opędzić się od fotoreporterów. Każdy jest przecież ciekaw, jak wyglądają córki pięknej dziennikarki. Gdy Hanna pracowała jeszcze w telewizji, wstawała o wpół do siódmej, by odwieźć je do szkoły na drugi koniec Warszawy. A po dziesięciu godzinach pracy siadała z dziewczynkami, by pomóc im w odrabianiu lekcji.
"Mam dwie fantastyczne córki, jestem bardzo spragniona chwil z nimi, teraz mam okazję się tymi chwilami nasycić" - mówiła tuż po odejściu z telewizji. Na pewno wyszło im to na dobre!

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 12 września!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje