Reklama

Reklama

Piotr Grabowski: Druga młodość

Po rozstaniu z Anną Dereszowską Piotr Grabowski najwyraźniej postanowił zmienić swoje życie. To już nie ten sam mężczyzna - aktor wyraźnie... odmłodniał!

"Jak mężczyźni nie czują się potrzebni, to albo odchodzą, albo coś się psuje w związku, albo będą szukali (...): pracy, sportu, innej kobiety. Albo po prostu są sfrustrowani i kapcanieją", powiedziała niedawno Anna Dereszowska (33). Trudno się nie domyślić, że mówiła o Piotrze Grabowskim (46), z którym rozstała się ponad rok temu.

Dopiero dziś byli partnerzy mówią, dlaczego ich związek nie przetrwał. Energiczna i wysportowana Anna próbowała na różne sposoby zarazić swoimi pasjami i odmłodzić starszego o 13 lat partnera.

Reklama

Zabrała go na rajd po pustyni w Maroku. Namawiała, by jeździł z nią na rowerze i konno. Ale gdy patrzyło się na ich wspólne zdjęcia, trudno było nie zauważyć, że Piotr nie zawsze czerpał z tych aktywności satysfakcję i czasem myślami był gdzie indziej...

Ostatecznie Grabowski obudził w sobie sportowego ducha. Ale stało się to dopiero po rozstaniu z Dereszowską! Dziś to inny mężczyzna. Z rodzinnej hondy civic aktor przesiadł się do sportowego mustanga v6.

Czerwone, rzucające się w oczy auto nie jest może najnowsze, ale za to bardzo szybkie. "Kocha wolność i długie autostrady", piszą o tym modelu fani motoryzacji. Najwyraźniej Grabowski planuje też dalekie wojaże.

Na początek wybrał się do Jastarni, by rozpocząć przygodę z modnym, młodzieżowym sportem, jakim jest kitesurfing. Czy słowa Anny, która spotyka się teraz z młodszym partnerem, sprawiły, że postanowił się odmłodzić?

Iwona Czarnyszewicz

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy