Reklama

Reklama

Przyszedł czas na dziecko

Od dwóch lat jest na topie! Zarobiła miliony, zyskała popularność i miłość widzów. Teraz coraz częściej myśli o tym, żeby zrobić sobie przerwę i zostać szczęśliwą mamą.

Długo czekała na sukces, bo aż jedenaście lat. Dziś jest najbardziej rozchwytywaną polską aktorką. Biega z planu na plan, gra w serialach, filmach, firmy walczą o to, by swoją twarzą reklamowała ich produkty. Małgorzata Socha (31) jeszcze na początku tego roku mówiła: "I o to właśnie mi chodziło! Być superzapracowaną!". Ale ostatnio jej priorytety uległy zmianie...

Gdy Anna Mucha, koleżanka aktorki z planu serialu "Prosto w serce", zaszła w ciążę, Małgosia otwarcie przyznała, że przyszedł czas na to, by ona również została mamą. "Uważam, że to absolutnie naturalny etap w życiu każdej kobiety. Tym bardziej że jestem właśnie w najlepszym na to wieku, a zegar biologiczny tyka..." - wyznała ostatnio Socha. I dodała: "Marzy mi się trójka dzieci. Myślę, że do czterdziestki wyrobię się z tym ambitnym planem".

Reklama

Znajoma aktorki zdradza SHOW, że temat macierzyństwa często pojawia się ostatnio w ich rozmowach: "Małgosia uważa, że kobiety noszące pod sercem dziecko promienieją wyjątkowym blaskiem. Twierdzi, że przyszła mama może być też bardzo seksowna.

Nie boi się, że straci ciężko wypracowaną, idealną sylwetkę. Żartuje, że w ciąży można najadać się do woli i bez poczucia winy, a ona uwielbia jeść". Mąż Małgosi, Krzysztof, również nie może doczekać się potomka. "Marzy o synu, ale z córeczki też będzie się cieszył" - dodaje znajoma Sochy. Małżonkowie latem rozpoczęli budowę dwupiętrowego domu w okolicy podwarszawskiego Kampinosu. Powstaje na działce o wielkości 950 m kw. Krzysztof, inżynier z wykształcenia, sam nadzoruje budowę.

"Małgosia wychowała się w domu pełnym ciepła i miłości, i takie same warunki chce zapewnić swoim dzieciom" - opowiada znajoma aktorki. Z kochającym mężem u boku na pewno jej się to uda!

Joanna Łazarz

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 12 września!

Show
Dowiedz się więcej na temat: dziecko | Małgorzata Socha | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje