Reklama

Reklama

Zawadzka i Roznerski: Ślicznotka i amant

Spotykają się od kilku miesięcy i teraz Marcelina będzie musiała zadecydować, czy zostaną razem. Czy Mikołaj przeszedł pomyślnie okres próbny i stworzą parę idealną?

Kiedy wyszło na jaw, że Marcelina Zawadzka (28) i Mikołaj Roznerski (33) są parą, na salonach zawrzało.

Reklama

On - amant i łamacz kobiecych serc, który boi się stałego związku. Ona - piękna, niezależna, mająca na koncie zawód miłosny. Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiają się, czy to uczucie przetrwa.

Śliczna Miss Polonia ma jednak na to sprawdzone sposoby. Po bolesnej miłosnej porażce postanowiła najpierw testować ukochanych. "Mój partner przechodzi coś w rodzaju okresu próbnego. To trwa kilka tygodni czy miesięcy i potem albo się angażuję, albo idę dalej sama", wyznała Zawadzka w jednym z wywiadów.

Przeznaczenie? Na razie para spędza ze sobą każdą wolną chwilę i planuje wspólne wakacje. Poznali się w 2015 roku na planie "Pytania na śniadanie", gdzie ona była prowadzącą, a on - zaproszonym gościem. Już wtedy między nimi zaiskrzyło. Jednak aktor spotykał się wtedy z Olgą Bołądź (33), z która rozstał się pod koniec zeszłego roku.

Później drogi Marceliny i Mikołaja kolejny raz się skrzyżowały i postanowili spróbować wspólnego życia. Mikołaj musi się zatem pokazać od jak najlepszej strony. Tym bardziej, że Marcelina to wyemancypowana kobieta.

"Jestem bardzo samodzielna i nie lubię, gdy mężczyzna chce mi ponieść walizkę, czy otworzyć przede mną drzwi", wyznała niedawno. Mikołaj z kolei musi zdecydować, czy w ogóle chce się angażować. "Próbowałem stałości, ale nie wyszło. Być może nie jestem jeszcze gotowy na stałe związki. Próbowałem też niestałości, ale ona szybko gubi", wyznał w maju dla Plejady.

Roznerski nie ukrywa też, że na pierwszym miejscu zawsze jest syn Antek (7), owoc miłości z aktorką Martą Juras. Zarazem aktor chciałby powiększyć rodzinę. "Mam fantastycznego syna, którego kocham i którego dobro jest teraz dla mnie najważniejsze. Natomiast nie ukrywam, że marzę o córeczce", dodał.

Magdalena Makuch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje