Reklama

Reklama

Czy uwierzyć w nową miłość?

Nowy rok przywitałam z koszmarnym przekonaniem, że jestem w sytuacji bez wyjścia.

Staram się  zapanować nad emocjami, jednak coraz trudniej mi to przychodzi.

Moje małżeństwo się wypala. Pobraliśmy się w bardzo młodym wieku. Musieliśmy stawać przed sądem, by dostać na to zezwolenie. Byłam w ciąży, więc uważaliśmy, że tak trzeba. Miałam niespełna 18 lat, gdy urodziła się nasza córka, Dominika. Szybko nauczyliśmy się dorosłości i rodzinnego życia. Przez kilka lat wszystko układało się całkiem dobrze. Nie było problemów z pracą. Od lat pracuję w banku, jestem niezależna, pewna siebie, ludzie mnie lubią i szanują.

Reklama

Ale w domu wiało chłodem od dawna. Coraz częściej okazywało się, że nie mamy już ani o czym rozmawiać, ani czym się cieszyć. O seksie nie było nawet sensu wspominać.

I nagle pojawił się Piotr. Ma 28 lat, jest młodszy ode mnie o, strach przyznać, 13 lat. Pracuje na szeregowym stanowisku w naszym banku, widać, że zależy mu na zawodowej karierze. Jest bardzo ambitny.

Zauroczył mnie zupełnie, straciłam głowę. Co gorsza, chyba tez zdrowy rozsądek. Piotr roztacza przede mną wizje szczęśliwego życia, w dostatku i miłości. Chce, żebym szybko rozwiodła się z mężem i zalegalizowała związek z nim. Jest zupełnie inny od mojego męża - czuły, szarmancki, odważny w wyznawaniu uczuć. Nie znałam tego do tej pory.

Nie ukrywam, że czuję do niego coś więcej niż przyjaźń - tak w każdym razie sądzę. Seks z nim to po prostu coś cudownego. Z wolna wpadam w ten związek po uszy. A moje przyjaciółki, na szczęście mam jeszcze takie, biją na alarm. Nie wiem skąd mają takie wiadomości, może po postu je zmyśliły, ale mówią, że Piotr jest podrywaczem i natychmiast mnie wykorzysta. Twierdzą, że po prostu "leci" na moje doświadczenie i pozycję w pracy, by na moich plecach zrobić szybką karierę. "Otrząśnij się dziewczyno, nie bądź naiwna" - słyszę. A ja zakochuję się coraz bardziej i coraz trudniej przychodzi mi chłodna ocena sytuacji. Co powinnam zrobić?

Anna (41 l.)

 

Chwila dla Ciebie
Dowiedz się więcej na temat: kochanek | rodzina | Przyjaciółki | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy