Reklama

Reklama

Czy zazdrość może być dobra?

Mój mąż pracuje jako agent ubezpieczeniowy. Wiadomo, jego praca to przede wszystkim spotkania z ludźmi. A ja przez te jego spotkania nocami spać nie mogę. Nie mogę mu darować, że on się umawia z tyloma kobietami! Co z tego, że służbowo?

Ja jestem po prostu zazdrosna. I mam powody - klientki męża są młode, eleganckie, dobrze zarabiają - tylko takie stać na kupno polisy na życie. Taka kobieta to dla faceta łakomy kąsek. A poza tym - skąd ja mogę wiedzieć, że jakaś elegantka, z którą akurat spotyka się mój mąż, to faktycznie jego klientka, a nie kochanka? Mąż wiele razy zapewniał mnie, że nie powinnam mieć żadnych powodów do obaw. Bo kocha mnie, jestem dla niego najważniejsza. Ale ja wiem swoje. Facet to facet, każdemu tylko jedno w głowie.

Powiedziałam więc mężowi, że zabraniam mu się spotykać z kobietami, niech szuka klientów tylko wśród mężczyzn. Mąż mnie wyśmiał. Ale ja nie dałam za wygraną. Zaczęłam go śledzić. No i gdy pewnego razu zobaczyłam go w kawiarni z jakąś atrakcyjną blondynką, nie wytrzymałam i wparowałam do środka. Mąż był wściekły, nie uwierzył, gdy mu tłumaczyłam, że znalazłam się tam przypadkiem. Przyznałam się więc, że zrobiłam to z zazdrości. I że bardzo go proszę, by w takim razie zmienił pracę - bo ta jego obecna jest dla mnie nie do przyjęcia.

Reklama

Kategorycznie odmówił. A ja mu na to, że w takim razie niech wybiera - albo praca, albo ja! W odpowiedzi usłyszałam, że w takim razie wybiera pracę. Bo ma już serdecznie dość tej mojej zazdrości. Mąż nie żartował. A ja jestem załamana. Co mam robić? Kocham męża i zależy mi na nim, ale nie umiem wyzbyć się zazdrości.

Jeśli masz podobne doświadczenia i chcesz się nimi podzielić z czytelnikami "Chwili dla Ciebie", dodaj swój komentarz. Pamiętaj, aby w podpisie komentarza podać swoje imię i wiek, np. Joanna, 31 lat. Cały artykuł z waszymi komentarzami ukaże się w numerze nr 8 Chwili dla Ciebie z 24 lutego i na stronie Listy do redakcji.

Osoby na zdjęciu są modelami i nie mają nic wspólnego z opisywaną historią.

Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy