Reklama

Reklama

Jak odzyskać źle ulokowane pieniądze?

Parę miesięcy temu przyjaciółka Jola opowiedziała mi o świetnym pomyśle na interes.

Postanowiła otworzyć zakład krawiecki. Brakowało jej tylko pieniędzy na rozkręcenie interesu. Zapytała mnie o pożyczkę. Tak się składało, że miałam akurat odłożone pieniądze na remont domu. Koleżanka była przekonująca. Powiedziała, że odda mi pieniądze z nawiązką, bo w zamian za to, że dołożyłam się do jego rozkręcenia, podzieli się też ze mną procentem od zysku zakładu.

Była tak napalona i pełna wiary w swój pomysł, że i mnie się to udzieliło. Zaufałam jej i pożyczyłam pieniądze. Przecież niedługo miały do mnie wrócić - i to z nawiązką! Liczyłam, że trochę na tym zarobię. Ta wizja tak mnie nakręciła, że jak dostałam premię w pracy, to sama oddałam ją przyjaciółce. Niestety, mija właśnie pół roku, a zakład Joli to jakaś klapa. Prawie w ogóle nie ma klientów.

Reklama

Znajoma powiedziała mi, że moja przyjaciółka narobiła sobie jeszcze więcej długów. Chcę teraz odzyskać swoje pieniądze, bo remont, na który trzymałam gotówkę, okazał się niezbędny. Muszę go szybko zrobić. Sama jednak chciałam pożyczyć te pieniądze i liczyłam na zysk... Jak mam wymiksować się z tego interesu i odzyskać pieniądze?

Zofia (60 l.)

Chwila dla Ciebie
Dowiedz się więcej na temat: koleżanka | interesy | pożyczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy