Reklama

Reklama

Małżeństwo to coś więcej niż tylko seks!

Taki już mam charakter, że wszystkie decyzje zawsze podejmowałam spontanicznie. Nie rozważałam, czy na czymś wyjdę dobrze, czy źle.


  Życie jest za krótkie, by tracić na to czas. Co najważniejsze, dobrze na tym wychodziłam. Pamiętam, jak jeszcze w liceum koleżanki godzinami dyskutowały, że ich "pierwszy raz" musi być wyjątkowy i tylko z tym wymarzonym ideałem. A ja? Poszłam do łóżka z chłopakiem, którego poznałam na imprezie - i to od razu na tej imprezie.
To był mój pierwszy raz i wcale tego nie żałuję. Potem wszystkie znajomości z mężczyznami rozpoczynałam pod wpływem chwili, po prostu dlatego, że na widok któregoś mocniej zabiło mi serce. I czułam, że to jest właśnie ten. Nie przeszkadzało mi, że facet jest na przykład żonaty. Chciałam cieszyć się tym, co jest tu i teraz, nie snułam planów na przyszłość. Byłam młoda, korzystałam z życia. Teraz jednak, chyba po raz pierwszy w życiu, stanęłam przed poważnym wyborem. Od roku spotykam się z Krzysztofem. Poznaliśmy się w sklepie. Tak, to cała ja - wpadł mi w oko i po prostu go zaczepiłam. Od tamtej pory jesteśmy razem. I właściwie nie byłoby problemu, gdyby nie to, że Krzysztof mi się oświadczył.

A ja nie wiem, co robić. Naprawdę po raz pierwszy w życiu godzinami rozważam wszystkie za i przeciw. Owszem, Krzysztof jest mi bliski, ale chyba nie czuję się gotowa na małżeństwo. Akurat tu nie umiem podjąć spontanicznej decyzji. Ślub to poważne zobowiązanie. Owszem, seks z Krzysztofem sprawia mi wielką frajdę. Ale małżeństwo to coś więcej niż seks. Czy mój partner to rzeczywiście ten jedyny, wymarzony na całe życie? Tylko że... to życie ucieka. Mam już 41 lat, nie jestem już taka młoda. Jeśli stracę Krzysztofa, może już na zawsze zostanę sama. Jestem kompletnie zagubiona i nie wiem, co robić.  

Ola, 41 lat

 

Pytania do internautek

1. Czy Ola powinna wyjść za Krzysztofa?

2. Niech tego nie robi.

 


Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje