Reklama

Reklama

Masz prawo się mylić – ale uwaga na skutki!

Odwiedziny przebiegały bardzo miło. Do czasu, gdy na jej szafie zauważyłam... torebkę. Identyczną jak ta moja ulubiona, która tak spodobała się Asi u mnie w domu.

Mój młodszy brat długo nie mógł się ustatkować. Ja dawno założyłam rodzinę, mam troje dzieci, a on dalej prowadził kawalerskie życie. Niespodziewanie zadzwonił do mnie z wiadomością, że chciałby mi kogoś przedstawić. " No. W końcu!" - pomyślałam. Nie mogłam się doczekać, więc trochę go wypytałam. Poznał Asię na jakiejś imprezie, twierdzi, że nigdy nie był taki zakochany i to jest całkiem poważna sprawa. Zamierzają się pobrać.

Kiedy przyjechali, mój entuzjazm trochę przygasł. Asia była... ekstrawagancko ubrana, jak na mój gust. Już nie chodzi o kusą spódniczkę, ale ogólnie wyglądała jak wamp. "Ale jeśli ma być moją bratową, muszę być bardziej wyrozumiała" - uznałam. Okazała się zresztą miłą dziewczyną. Pooglądałyśmy moją garderobę, nawet spodobała się jej moja torebka. Umówiliśmy się, że za dwa tygodnie ja ich odwiedzę.

Reklama


Odwiedziny przebiegały bardzo miło. Do czasu, gdy na jej szafie zauważyłam... torebkę. Identyczną jak ta moja ulubiona, która tak spodobała się Asi u mnie w domu. Olśniło mnie, że swojej nie mogę znaleźć od pewnego czasu. Nic nie powiedziałam.
W domu przejrzałam wszystkie kąty. Nigdzie je nie było. Nie wiedziałam, co mam zrobić. W końcu zadzwoniłam do brata. Wyśmiał mnie, gdy powiedziałam o swoich podejrzeniach. Ale dalej nie dawało mi to spokoju. Zadzwoniłam do Asi. Najpierw zapanowała cisza, a potem ona mnie zwymyślała  - że jestem głupia, nie spodziewała się tego po mnie i nie chce mnie znać. Potem zadzwonił mój brat i dołożył swoje. 


Przez tydzień chodziłam jak struta. A w niedzielę w pokoju moich córek... znalazłam pod łóżkiem torebkę... Leżała tam od dwóch tygodni. Do córek przyszły koleżanki i bawiły się w sklep.
Nie wiem, co teraz zrobić. Dzwoniłam do brata - nie odbiera. Do Asi boję się zadzwonić. A muszę jakoś to rozwiązać, będziemy przecież rodziną.


Eliza, 40 latChwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy