Reklama

Reklama

Uprawiam seks z młodszym od siebie - czy to wypada?

Trzy lata temu zostawił mnie mąż. Byliśmy razem 25 lat. Długo nie mogłam się po tym pozbierać. Szczerze mówiąc, nie szukałam nowego partnera.

Ale widać samotność nie była mi pisana, rok temu poznałam bowiem Pawła. Od razu dał mi do zrozumienia, że jest mną zainteresowany. Bardzo o mnie zabiegał, wydzwaniał, nalegał na spotkanie. Ale choć mi się podobał - odmawiałam. Powtarzałam sobie, że to nie jest odpowiedni dla mnie partner. Powód był prosty - ja miałam 44 lata, a on 30.

Czy mogłabym dogadać się z młodszym o ponad 10 lat mężczyzną? A poza tym, nie wierzyłam, że ma wobec mnie szczere zamiary. Ale Paweł nie rezygnował, więc w końcu uległam i dałam się zaprosić na kawę. Od tamtej pory jesteśmy razem. Sama nie do końca w to wierzę, nawet pisząc te słowa, ale tak - jestem szczęśliwa! Przy Pawle czuję się prawdziwą kobietą, atrakcyjną i docenioną. Przy nim odkryłam radość z seksu! Jest tylko jeden problem. Mam syna, już dorosłego, ma 25 lat. Od początku nie akceptował mojego związku z Pawłem.

Reklama

Nie raz i nie dwa dawał mi do zrozumienia, że, prowadzając się z młodszym - jak to określał - tylko się ośmieszam. A już to, że jego matka uprawia seks z młodszym, to wręcz żenujące. Syn mówił, że Paweł pewnie założył się z kolegami, czy uda mu się rozkochać w sobie starą babę. Płakałam, słysząc takie słowa z ust własnego syna. Niestety, jest coraz gorzej. Paweł mi się oświadczył. Myślałam, że po tym syn zmieni zdanie. Ale skąd! Zapowiedział, że jeśli wyjdę za Pawła, on nie będzie chciał mnie znać. I teraz ja już sama nie wiem, co robić. To chyba najtrudniejsza decyzja w moim życiu.

Może faktycznie syn ma rację? Czy to wypada, bym wyszła za mąż za mężczyznę, który bardziej niż moim mężem mógłby być kumplem mojego syna? Gdy skończę 50 lat, on będzie miał 36. Ja będę już stara, a on wciąż będzie młodym, atrakcyjnym mężczyzną. Chyba umrę ze wstydu, gdy przyjdzie mi się przy nim rozebrać! Coraz częściej myślę, czy wiążąc się z młodszym, faktycznie nie narażam się na pośmiewisko? Co mam robić?

 

Magda, 45 lat

 Chwila dla Ciebie
Dowiedz się więcej na temat: seks | różnica | wiek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy