Reklama

Reklama

Zdrada – czy to zawsze koniec związku?

Byłam na wakacjach u koleżanki, poznałam go, stało się...

Pobraliśmy się z miłości, zaraz po ukończeniu liceum. W naszym związku różnie się układało. Miałam podejrzenie, że mąż mnie zdradził, gdy byłam w ciąży z drugim dzieckiem. Po 15 latach razem, zaczęłam się przekonywać, że bardzo się od siebie oddaliliśmy, że nasze uczucie wygasło. Ale nawet o tym nie rozmawiamy. Mąż ma swoją pracę, której się poświęca, w domu się mijamy.

Pół roku temu go zdradziłam. Nie był to żaden związek. Byłam na wakacjach u koleżanki, poznałam go, stało się... Nigdy się do tego nie przyznałam mężowi. Zresztą nawet nie wiem, czy by go to obeszło.

Reklama

W każdym razie zrozumiałam, że nasz związek nie ma przyszłości. Nie zamierzam odchodzić do tamtego, poznanego na wakacjach, faceta. Ale wiem, że moje małżeństwo nie ma przyszłości. Zastanawiałam się, czy nie powinnam wystąpić o rozwód.

Moja koleżanka mówi, że zrobiłabym słusznie, bo nie ma związku bez miłości. Ale tego nie zrobiłam. Ze względu na dzieci. Jeszcze się uczą, nie chcę ich krzywdzić. Po pewnym czasie zaczęłam jednak znów rozmyślać, czy dobrze zrobiłam...

Martyna (36 l.)

Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje