Reklama

Reklama

10 pozycji, które sprawią ci największą rozkosz

Przepis na udany seks jest wbrew pozorom bardzo prosty. Odpowiedni facet, garść czułości, szczypta fantazji, no i oczywiście pozycja, która pomoże ci dojść do orgazmu. Odkryj z nami tę, która da ci najwięcej satysfakcji.

Lubisz się z nim kochać, podniecają cię jego pieszczoty i szalejesz na punkcie jego dotyku, ale... orgazm jest dla ciebie jedynie marzeniem. Dlaczego? Jesteśmy po prostu bardziej wymagające niż tzw. płeć brzydsza, a do osiągnięcia seksualnego szczytu potrzebujemy często trochę fachowej wiedzy i niestety więcej czasu (niestety - z reguły dla mężczyzn). Istnieją jednak pozycje, ułatwiające osiągnięcie pełnej satysfakcji. To specyficzne ułożenia ciała, w których stymulowane są najczulsze miejsca twojej waginy: tylna ścianka, punkt G i oczywiście łechtaczka. U każdej kobiety wrażliwsze jest inne miejsce. Dlatego w pozycji, która jest najlepsza dla twojej przyjaciółki, ty nie czujesz nic specjalnego. Eksperymentuj i szukaj własnej najrozkoszniejszej pozycji.

Reklama

Pozbądź się pruderii i zahamowań. Nie wszystkie przecież marzymy o romantycznej kolacji, płatkach róż rozsypanych na łóżku i delikatnym, powolnym stosunku. Jeśli chciałabyś, by on brutalnie wziął cię od tyłu, powiedz mu to. Nie wstydź się i spełniaj swoje najskrytsze fantazje. W tym, że marzysz, by kochać się w butach do kolan albo chcesz być wysmarowana bitą śmietaną, także nie ma nic złego. Oczywiście pod warunkiem, że naprawdę oboje macie w danej chwili na to ochotę.

Klasycznie, ale inaczej

Niby tak jak zawsze, ale... Czasem wystarczą bardzo drobne zmiany w ułożeniu nóg, aby twoje doznania zmieniły się o sto osiemdziesiąt stopni. Wbrew pozorom kąt, pod którym penis porusza się w tobie, jest bardzo istotny i może zmienić naprawdę wiele. Szczególnie jeśli jego męskość nie jest zbyt duża. Ta pozycja wymaga od niego wprawdzie trochę wysiłku, ale przecież czego się nie robi dla ukochanej.

Jak to zrobić

Połóż się na plecach i podciągnij ugięte w kolanach nogi wysoko, aż do klatki piersiowej. Partner niech uklęknie nad tobą i oprze się na wyprostowanych rękach tak, jakby chciał zrobić pompkę. Ręce powinien mieć na wysokości twoich bioder. Ty możesz mu pomóc, opierając ugięte nogi na jego ramionach. Jeśli tak jest ci niewygodnie, możesz także szeroko rozstawione nogi przytrzymać wyprostowane. Zafundujesz sobie dodatkową rozkosz powodowaną stymulacją łechtaczki. Możecie kochać się zarówno szybko, intensywnie i mocno, jak i bardzo powoli, przeżywając każde pchnięcie i kontemplując doznania. Wszystko zależy od tego, jaki rytm najbardziej ci odpowiada.

To podnieci cię jeszcze bardziej

Przygotuj wieczór w stylu dalekiego wschodu. Załóż satynowy szlafroczek, w pokoju poustawiaj kadzidła i świece o egzotycznych zapachach. No i niech on zrobi ci erotyczny masaż. Poproś, by lekko natarł twoje skronie eterycznym olejkiem, np. z pąków róży lub goździka, który działa jak afrodyzjak. To pozwoli ci się rozluźnić i nabrać ochoty na igraszki. Następnie, zwykłym olejkiem do masażu niech delikatnie pieści twoje stopy, kark i głowę.

Dowiedz się więcej na temat: oczy | przyjemności | mięśnie | kochanka | Piersi | seks | nogi | kochać | partner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje