Reklama

Reklama

4 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o seksie

To sprawy, o których warto pamiętać, by mieć udane życie seksualne.

Wstrzymywanie moczu

Kobieta, która zna swoje ciało, wie doskonale, że wstrzymanie moczu zapewni jej większe doznania seksualne, oczywiście w pozycjach, które nie uciskają jej pęcherza. Orgazm jest wówczas intensywniejszy, ponieważ zatrzymując mocz, kobieta spina mięśnie pochwy. Tuż po stosunku jednak, czuje potrzebę pójścia do toalety.

Wiele kobiet wstrzymuje wówczas nadal mocz, chcąc przedłużyć miłe chwile, np. przytulając się do partnera. To błąd, jeśli wciąż czujesz potrzebę skorzystania z toalety, zrób to. Zbyt długie wstrzymywanie moczu może skończyć się zapaleniem pęcherza.

Reklama

Mężczyźni zasypiają po seksie

To prawda, drogie panie, facet, który osiągnął orgazm czuje się zmęczony i śpiący i nie chce mu się absolutnie nic robić. Dlatego np. sportowcom zaleca się abstynencję seksualna przed ważnymi zawodami. To samo może się zdarzyć twojemu facetowi i to nie dlatego, że jest leniwy. To normalna reakcja fizjologiczna - seks zakończony orgazmem to duży wysiłek dla jego mięśni. Po osiągnięciu orgazmu męskie ciało uspokaja się, uwolnione zostają hormony powodujące senność. Nie bądź więc zaskoczona, gdy wychodzisz z łazienki a on śpi.

W centrum zainteresowania

Stosunek płciowy jest wzajemną reakcją dwojga partnerów, w którym nie ma miejsca na egoizm. Co nie oznacza oczywiście, że nie możesz sprawić przyjemności partnerowi. Możesz zrobić coś, co mu sprawi przyjemność, ciesząc się z jego satysfakcji. Twój partner lubi, gdy czasami on jest w centrum zainteresowania w łóżku. Z pewnością odpłaci ci się za to z przyjemnością.

Z wiekiem seks jest coraz lepszy

Jeśli pamiętasz swoje pierwsze seksualne przygody, pewnie uśmiechniesz się na wspomnienie nieporadnych gestów. To zrozumiałe, że teraz czujesz się swobodniej, seks wymaga praktyki i partnera, który pasuje do ciebie w łóżku.

Oczywiście i seks może stać się z wiekiem nudny, jeśli traktujemy go wyłącznie jako małżeński obowiązek. Jeśli jednak jesteś w łóżku zgrana ze swoim partnerem i masz wyobraźnię, seks może stawać się z roku na rok coraz lepszy. Oczywiście pod warunkiem, że staracie się go udoskonalać.

Intimate Medicine
Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy