Reklama

Reklama

5 pomysłów na grę wstępną

Ta gra ma swoich wirtuozów, ale zdarzają się i przegrani. A przegrywają ci, którzy nie doceniają jej znaczenia. Tymczasem miłosne igraszki są królewskim gościńcem do udanego życia seksualnego.

"Gra wstępna jest bez sensu...To tak jakby trąbić 15 min przed wjazdem do garażu!" - głoszą zwolennicy szybkich numerków. Lepiej jest jednak chwilę potrąbić niż wjeżdżać przez zamknięte drzwi - inaczej efekty będą opłakane. Wiedzą o tym i właściciele samochodów i wytrawni znawcy tajników kobiecego ciała. Ci drudzy wiedzą nawet więcej: jednostajne "trąbienie" może nie zadziałać, a 15 minut może się okazać czasem niewystarczającym.

Co ma zrobić kobieta, jeżeli jej partner uznaje jedynie grę w piłkę, ewentualnie grę w karty, a gra wstępna to dla niego zupełna abstrakcja? Jedno jest pewne - nie warto czekać, aż sam zrozumie. Zainicjujcie grę, a kiedy kości zostaną rzucone waszemu mężczyźnie nie pozostanie nic innego niż dać się wciągnąć w wir wydarzeń. Oto kilka pomysłów, które można wykorzystać nie tylko 9 listopada - w Międzynarodowym Dniu Gry Wstępnej:

Reklama

Polowanie na punkt S

Oczywiście możecie zacząć od polowania na punkt G, ale lepiej zostawić to na sam koniec. Pomyślcie o punkcie S (jak słodki, seksowny lub - jeśli wolicie - jak stymulacja). Szukajcie miejsc, których pobudzanie daje wam najwięcej przyjemności. Może się okazać, że takich punktów jest wiele i znajdują się tam, gdzie wcale tego nie podejrzewaliście. Nie śpieszcie się - zdobytą wiedzę będziecie mogli jeszcze nie raz wykorzystać przy okazji innych gier. Kiedy mapa będzie już gotowa możecie zabrać się za poszukiwanie słynnego punktu G. Mała podpowiedź: znajduje się on na przedniej ścianie pochwy na głębokości mniej więcej małego palca.

Niewolnik na jedną noc

Kto będzie niewolnikiem, a kto panem zależy tylko i wyłącznie od waszej decyzji, ale najlepiej jeśli będziecie się zamieniać rolami - to pozwoli wam lepiej poznać swoje potrzeby i przyniesie satysfakcję obu stronom. Sytuacja, w której to on jest niewolnikiem jest wprost wymarzona do przeprowadzenia małego szkolenia z gry wstępnej. Jako niewolnik będzie musiał spełniać wszystkie twoje zachcianki wiec możesz kro po kroku nauczyć go tego, co sprawia ci przyjemność. Nie wstydź się mówić czego pragniesz i czego oczekujesz - jeżeli mu nie powiesz skąd ma wiedzieć?

Zmiana kierunku

Pocałunki w usta i czułe spojrzenia w oczy są miłe i romantyczne, ale jeżeli należycie do tych par, które ograniczają pieszczoty do górnych partii ciała pora pomyśleć o zmianie kierunku. Może tym razem warto zacząć od stóp? Są niezwykle wrażliwe - wykorzystajcie to. Pamiętajcie, że przemierzając tą samą drogę w odwrotnym kierunku zawsze można dokonać jakiegoś zaskakującego odkrycia.

Perwersje w domowym stylu

Wibratory i lateksowe gadżety budzą w tobie jedynie zażenowanie, ale chciałabyś spróbować czegoś nowego? Nie musicie odwiedzać sex-shopów żeby wprowadzić nieco urozmaicenia do waszego życia erotycznego. Twoje pończochy mogą sprawdzić się równie dobrze jak kajdanki z futerkiem, a w kuchennym fartuszku narzuconym na gołe ciało możesz wyglądać bardziej sexy niż w lateksowym body. Od łaskotania, przez gry w "rozbieranego", po kręcenie filmów domową kamerą - to jak daleko posuniecie się w domowych zabawach zależy tylko od was.

Na czystym, kuchennym blacie

Ostatnia propozycja jest skierowana specjalnie do panów, a warto się z nią zapoznać bo może ona pomóc z każdej kobiety uczynić prawdziwy wulkan seksu. Ian Kerner seksuolog kliniczny, autor wielu poradników dotyczących seksu twierdzi, że cieszyć się seksem może jedynie kobieta zrelaksowana i wypoczęta. Ma w związku z tym dla panów praktyczną radę: pomagajcie w domu! Chcecie ostrych przeżyć na kuchennym blacie? Najpierw go posprzątajcie. Chcecie aby partnerka dosiadała was niczym pełnokrwistego ogiera? Na pewno tego nie zrobi, jeżeli będzie padać z nóg po całym dniu na dwóch etatach (w pracy i w domu). Zacznijcie grę wstępną od wspólnego sprzątania, odkurzajcie ubrani prowokacyjnie w same bokserki, a efekty przekroczą wasze najśmielsze oczekiwania!

IG

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gra wstępna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama