Reklama

Reklama

7 kobiet grzechów głównych

Jakie są kobiety? Jak je widzą mężczyźni? Można podyskutować na temat charakteru istot, bez których nie istniałby gatunek ludzki, bo niektóre z nich mają cechy co najmniej denerwujące w miarę normalnego faceta.

1. Nie lubię kobiet pustych, niezbyt mądrych. Takich, do których nie docierają żadne argumenty, które nie potrafią podjąć prostej rozmowy, mających kłopoty z w miarę jasnym wyrażeniem, o co im chodzi.

2. Nie lubię kobiet mściwych, pamiętliwych, zawziętych, potrafiących zrobić awanturę o coś, co zwykle tylko zauważamy, czemu nie powinno się poświęcać wiele uwagi.

3. Nie lubię kobiet pretensjonalnych - takich "ą" i "ę", z wyżej niż normalnie uniesioną głową, liczących na to, że każdy przechodzący mężczyzna natychmiast zacznie je adorować.

Reklama

4. Nie lubię kobiet, które o siebie nie dbają. Tutaj lepiej więcej nie pisać, wiadomo, o co chodzi...

5. Nie lubię kobiet bez poczucia humoru, obrażalskich, przy których nie można - nawet choćby w najlżejszej formie zażartować, no i takich, które nie rozumieją żartów, niekoniecznie na swój temat.

6. Nie lubię kobiet niedyskretnych, które przekraczają granice prowokacji doskonale wiedząc, że to tylko prowokacja. Z takimi kobietami nie chciałbym nigdy...

7. Nie lubię kobiet, które się nie uśmiechają, bez ciepła, które właśnie kobiety powinny uosabiać. I tu nie chodzi wcale o urodę...

Takie są główne "grzechy" kobiet wg kogoś, kto bardzo lubi w ich towarzystwie przebywać.

A co w kobietach lubię najbardziej? Zapraszam do odwiedzania stron kobieta.interia.pl

Stach

momomo@interia.pl

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje