Reklama

Reklama

ABC uwodzenia

Spotykasz interesującego mężczyznę i chciałabyś, żeby między wami zaiskrzyło? Pragniesz na nowo podbić serce ukochanego? Poznaj metody, które ułatwią ci to zadanie.

Zapewne widujesz czasem kobiety, które mimo że nie wyglądają jak supermodelki, to zawsze są otoczone wianuszkiem zachwyconych mężczyzn. Mówi się o nich, że mają w sobie "to coś". Prawda jest jednak taka, że one po prostu świetnie znają swoją wartość i wiedzą, jak oczarować płeć przeciwną. Ty też możesz się tego nauczyć! Nie wierzysz? Zacznij stosować nasze rady, a zobaczysz efekty.

Koniecznie uwierz w siebie

Najbardziej pociągające są kobiety lubiące siebie! Nie musisz wcale być pięknością, by podobać się mężczyznom. Jeśli sama będziesz uważała się za atrakcyjną, oni też będą cię tak postrzegali.

Reklama

Jak to osiągnąć?

• Podkreślaj swoje mocne strony. Zastanów się, co uważasz za własne atuty (oczy, włosy, usta, piersi, nogi) i naucz się je eksponować. Jeśli są to np. usta lub oczy, akcentuj je zmysłowym makijażem. Gdy lubisz swoje włosy, zacznij się zmysłowo czesać. Gdy masz piękny kark, odsłaniaj go. Jeśli czarujesz ładną figurą, przestań ukrywać ją za bezkształtnymi strojami. Gdy podoba ci się twoja skóra, noś np. kreacje z odkrytymi plecami.

• Zaakceptuj niedoskonałości. Czy są cechy wyglądu, których u siebie nie lubisz? Jeśli tak, zastanów się czy masz na nie wpływ, czy możesz je zmienić i jak to zrobić (np. zrzucić nadmiar kilogramów, przefarbować włosy). Gdy jednak są cechy, na które nie masz wpływu, spróbuj je... polubić. Jeśli przestaniesz myśleć o swoich wadach, inni nie będą ich dostrzegać. To działa!

Poznaj zasady rozmowy

Jeśli mężczyzna poczuje się przez ciebie dowartościowany, jest duża szansa, że zechce spędzać z tobą coraz więcej czasu. Jak zatem zainteresować go sobą już podczas waszego pierwszego spotkania?

• Rozmawiajcie... o nim. Podkreślaj jego kompetencje, inteligencję lub wygląd. Ale nie szafuj komplementami na prawo i lewo. To musi brzmieć spontanicznie. Zadawaj mu pytania, by miał możliwość opowiedzieć ci więcej o sobie. Poczuje się przy tobie kimś ważnym.

• Nie mów za dużo o sobie. Unikaj nadmiaru słów, gwałtownych gestów, narzekania. Nie chwal się, ile wydajesz na kosmetyczkę, fryzjera, ciuchy. Niech on ma wrażenie, że twój wygląd jest... dziełem natury.

Wykorzystaj mowę ciała

Oto gesty, które dodatkowo rozbudzą jego zainteresowanie twoją osobą.

• Zabawa włosami. Gdy będziesz delikatnie przeczesywać je palcami, on zapragnie, by móc zrobić to samo.

• Wodzenie palcem wokół brzegu kieliszka. Oznacza czułość i delikatność. Działa jak magnes. Partner zamarzy, byś jego także dotknęła.

• Lekko rozchylone usta. Odbierze jako zaproszenie do pocałunku.

• Muskanie ucha i szyi. Te miejsca są niezwykle intymne. On nie będzie mógł oderwać od ciebie wzroku.

Flirt w stałym związku

Jesteście parą z długoletnim stażem, rozumiecie się bez słów, ale między wami brakuje ognia? Rozpal go na nowo.

• Odśwież wspomnienia. Zabierz go w miejsce, gdzie się poznaliście lub gdzie pierwszy raz cię pocałował. Przytul się do niego i szepnij mu, jak się wtedy czułaś. Możesz być pewna, że on nie pozostanie obojętny na twoje wyznania. Co więcej, pewnie się postara, byś poczuła się tak jak na początku waszej znajomości.

• Zrób miły prezent. Napisz do partnera miłosny liścik, parę gorących słów i... wyślij mu pocztą. Niech jak dawniej poczuje się przez ciebie adorowany.

• Przełam rutynę. Zaskocz go w sypialni seksowną bielizną, szepnij parę pikantnych słów. I ciesz się jego reakcją...

Konsultacja psychologiczna Violetta Nowacka

www.self-psychologia.pl

Tekst pochodzi z magazynu

Tina
Dowiedz się więcej na temat: uwodzenie | partnerstwo | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje