Reklama

Reklama

Bała się pokazać chłopaka. Wspólne zdjęcie wywołało poruszenie

21-letnia Nicole Downs długo ukrywała miłość swojego życia, bo obawiała się reakcji innych. Dziś razem z partnerem świętują trzecią rocznicę związku, a zdanie ewentualnych hejterów zupełnie ich nie obchodzi. Są dla siebie stworzeni.

Jaka jest idealna różnica wieku? Opinie na ten temat są mocno podzielone, ale jedno pozostaje niezmienne – gdy jest zbyt duża, para musi liczyć się z krzywymi spojrzeniami, a nawet krytyką. Niektórym zwyczajnie nie mieści się w głowie, że taki "układ" może zadziałać.

Historia Nicole Downs udowadnia jednak, że w miłości wiek to tylko liczba. Młoda Amerykanka odnalazła szczęście w ramionach znacznie starszego mężczyzny. Ukochany Michael mógłby być nawet jej ojcem.

Mało kto wierzył, że to coś więcej niż chwilowy romans.

Reklama

- napisała na Instagramie, zamykając usta sceptykom.

Związek Nicole i Michaela stał się publiczny pod koniec 2020 roku, kiedy opublikowała na Instagramie wspólną fotografię ze starszym partnerem. Byli już od dawna razem, ale młoda kobieta obawiała się reakcji innych.

- tłumaczyła wtedy.

Co ciekawe, obserwatorzy na Instagramie w większości kibicują 21-letniej Nicole i 54-letniemu Michaelowi. Pod zdjęciami możemy przeczytać, że uważają ich za wyjątkowo dobraną parę. Ty też tak myślisz?

Zobacz także:

Po 15 randkach zdecydowała się skonsumować związek. Nie poleca czekać tak długo

Seksoholizm: Jak żyje się będąc uzależnionym i z uzależnionym od seksu?

Nauczycielka historii została wyrzucona z pracy. Powód? Odważne zdjęcia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje