Reklama

Reklama

Bogini seksu

Możliwe, że twój partner/partnerzy nigdy nie narzekali na ciebie w łóżku, ale czy naprawdę jesteś bezkonkurencyjna?

Może jest coś, czego powinnaś się nauczyć, może jest coś, czego nie znasz, a przyniesie ci ogromną satysfakcję? Sprawdź to...

Mieć właściwe nastawienie

Satysfakcja seksualna dotyczy w równym stopniu ciała, co umysłu. Można zaryzykować stwierdzenie, że seks jest bytem psychofizjologicznym, co oznacza, że przy właściwym nastawieniu psychicznym można w łóżku osiągnąć fizyczne spełnienie. By je osiągnąć należy mieć wiedzę na temat sposobu funkcjonowania ludzkiego ciała i stref erogennych, doświadczenie w myśl zasady "praktyka czyni mistrza" oraz otwarty umysł, oznaczający zdolność uczenia się, wolność od oceniania i bycia ocenianym.

Reklama

Mieć zabawę

Seks to również świetna zabawa (oczywiście nie dla dzieci) i im więcej propozycji zabawy wysuwasz, tym bardziej jesteś ceniona jako znawca prawideł sztuki miłości. Wspomagać się możesz zarówno swoją wyobraźnią, jak i gadżetami z sex shopu.

Często przejmować inicjatywę

Mężczyźni często narzekają, że kobiety są zdystansowane i nigdy nie rozpoczynają miłosnych igraszek. Warto skończyć z taką opinią i inicjować seksualne zachowania nawet w najmniej oczekiwanym momencie. Nieprzygotowany partner może cię w reakcji nadspodzianie mile zaskoczyć.

Utrzymywać dobrą kondycję fizyczną

Mało co bardziej podnieca mężczyznę niż wysportowana, dbająca o swą kondycję fizyczną partnerka. I dotyczy to zarówno ogólnej wydolności fizycznej, jak i "wysportowanych" mięśni Kegla.

Przedłużyć grę wstępną

To nieprawda, że tylko kobiety lubią grę wstępną. Mężczyźni są również jej fanami. Jeśli w grę wchodzą wprawne dłonie i giętki język partner jest skłonny odsuwać sam akt niemal w nieskończoność.

Nie winić siebie za brak wzwodu

Czas skończyć z pokutującą tezą, że jeśli mężczyzna nie ma wzwodu, za całą sytuację odpowiedzialna jest kobieta. Najważniejsze to nie zwariować w takich sytuacjach, gdyż zdarzają się one nadzwyczaj często w dzisiejszych stresujących czasach. Warto wtedy odwrócić uwagę od mężczyzny i skierować ją na siebie. Problem chwilowej impotencji załatwia się niekiedy sam.

Zrobić wysiłek

Błędem jest sądzić, że magiczny seks bierze się ot tak, po prostu z sufitu. Na to niestety trzeba zapracować. Tak, jak nasze ciała starzeją się w miarę upływu lat, tak też dzieje się z naszym życiem seksualnym. Należy nieustannie się starać i zabiegać o partnera - to gwarantuje satysfakcję seksualną.

Śmiać się z niezręczności

Jeśli łatwo pąsowiejesz przy okazji dość niezdarnego wykonywania określonej pozycji, swego lub partnera wyglądu w trakcie miłosnych zmagań, pozostawiającego nieco do życzenia oddechu czy mało wyszukanych odgłosów, to bez wątpienia masz problemy w tej sferze. Seks jest czymś naturalnym i towarzyszą mu niewyrafinowane gesty, dźwięki itp. Czas się o tym przekonać.

Nie obawiać się odmawiać

Nie każdy może się stale kochać, mężczyźni też nie myślą przez 24 godziny tylko o jednym. Pewny swej wartości partner potrafi odmówić, gdy nie czuje, że to właściwy moment, gdy wie, że kilkuminutowy seks odarłby ten akt z aury tajemniczości i atrakcyjności, woli przeczekać i w bardziej sprzyjających okolicznościach oddać się sztuce miłości.

Nietradycyjny seks

Kobieta zyskuje w oczach mężczyzny, gdy wyraża chęć kochania się w innym otoczeniu niż łóżko w sypialni. Panowie marzą o kochaniu się na łonie natury, w samochodzie, na balkonie. Kobietom przychodzi to trudniej, lecz nie jest to niewykonalne.

Bez udawania

Kobiety częściej niż mężczyźni udają orgazm. Może trudniej jest im go osiągnąć (zbyt pospieszni partnerzy?) i nie chcą tym martwić swych partnerów. Prawdziwa bogini miłości wie jednak, że udawanie nie ma sensu, że lepiej jest wyznać prawdę i przejść nad tym do porządku dziennego, bo jeśli nie teraz, to następnym razem uświadomiony partner spróbuje wszystkich możliwości, by zaspokoić swoją partnerkę.

Odwiedź też dział seks

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: partner | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje